Shenjat e Horoskopit te Cin Feng sui

E3

Anëtar i Nderuar
V.I.P
Do tju marre vetem pak minuta dhe shihni cdo te ndodhe.
Nese do te jeni te drejte kjo do tu thote vecse te verteten.

Pasi te shkruani pergjigjet ne nje leter lexoni shenjat e Horoskopit si me poshte.

1 - Cila eshte ngjyra qe ju pelqen : E Kuqja - E zeza - Blu - Jeshilja - Verdha

2 - Shkronja e pare e emrit tuaj ?

3 - Muaji ne te cilin keni lindur?

4 - Ke pelqeni me shume? Te Zezen apo te Bardhen?

5 - Emrin e dikujt i cili eshte i te njejtit seks me ju?

6 - Numri juaj Favorit?

7 - Ke pelqeni me shume? Kalifornine - Florida ?

8 - Ke pelqeni liqenin apo oqeanin?

9 - Thoni nje deshire me mend!


Te githa pyetjeve u jepet pergjigje si me poshte.1 - Nese keni zgjedhur ngjyren;

Kuqe : Jeni ne gjendje alarmi (i hapur/ ) dhe e keni jeten te mbushur me dashuri.
Zeze : Jeni i mbyllur dhe agresiv.
Jeshil : Shpirtin e keni te qete dhe jeni ne terezi.
Blu : Jeni Spontan, plot me puthje dashurie dhe jeni njeri me seder.
Verdhe : Jeni njeri i lumtur.. Atyre qe jane me humor te keq i jepni keshilla te pozitive.

2 - Nese shkronja e pare;
A-K Ne jeten tuaj ka dashuri me bollek dhe miqesi te shumta.

L-R Mundoheni ta shijoni jeten ne maksimum, se shpejti jeta juaj do ta rifilloni nga e para.
S-Z Keni deshire te ndihmoni te tjeret . . E ardhmja juaj duket e bukur.


3 - Nese muaji qe keni lindur;

Janar - Shkurt - Mars : Viti do te vije i bukur per ju. Do te zbuloni se do te bini ne dashuri me nje person i cili nuk ju ka shkuar kurre ne mend.
Prill - Maj - Qershor : Do te beheni zoterues e nje lidhje dashurie e cila do te zgjasi ne pafundesi.
Korrik- Gusht - Shtator : Do te kaloni nje vit shume te bukur nder te tjera do te perjetoni eksperienca te cilat do tjua ndryshojne jetn qe nga rrenjet..
Tetor - Nentor - Dhjetor : Dashuria do te jete e mrekullueshme,do te gjeni njeriun e endrrave.

4 - Nese keni zgjedhur

Zeza: Jeta juaj do ti drejtohet nje drejtimin krejt tjeter. Dhe per ju kjo do te jete gjeja me e mire dhe nga ky ndryshim ju do te jeni te kenaqur.
Bardha : Zoteroni miq te cilet ju plotesojne dhe mund te bejne cdo gje per ju por ndofta ju nuk e keni kuptuar kete.

5 - Ky person eshte miku juaj me i mire.


6 - Ky numer tregon numerin e miqve ne jeten tuaj .


7 - Nese keni zgjedhur;

Kalifornine : Ju pelqejne aveneturat Macera seviyorsunuz
Florida : Jeni nje person i cili shtrihet anash edhe flene (gjumash)

8 - Nese keni zgjedhur;

Liqen : Jeni nje person i cili jeni shume i lidhur si me te dashuren por edhe me miqte.
Oqean : Spontan dhe keni deshire ti beni njerezit te lumtur.


 
Top