Shenjat e horoskopit që përputhen në mënyrë të përsosur me njëra-tjetrën

Një mik është dikush që është gjithmonë pranë jush, për t’ju mbështetur, për t’ju dëgjuar dhe për t’ju këshilluar, pavarësisht nëse flisni çdo ditë apo takoheni shpesh. Është ai që ju njeh më mirë se kushdo dhe do t’ju falë edhe nëse keni bërë një gabim. Prandaj tradhtia nga miqtë është më e vështira nga të gjitha.

A keni vënë re se pothuajse të gjithë miqtë tuaj lëvizin nëpër të njëjtat shenja të Horoskopit?

Gaforrja e Shigjetari
Miku më i mirë i Gaforres është Shigjetari. Këto janë dy shenjat e Horoskopit që e duan familjen dhe argëtimin dhe humori është një nga elementët e përbashkët të tyre. Ata kanë një lidhje shumë të fortë me njëri-tjetrin dhe janë shumë mbrojtës ndaj njëri-tjetrit. E mira e Gaforres është se ata i trajtojnë miqtë si familje dhe Shigjetari është padyshim miku i tij më i mirë. Shigjetari ndihmon Gaforren të dalë nga guaska e tij, të provojë gjëra të reja dhe të takojë njerëz të rinj.

Demi me Peshqit

Demi përputhet me Peshqit, sepse ata e kuptojnë njëri-tjetrin në një nivel më të thellë. Peshqit e mbështesin Demin, veçanërisht kur ai është i tensionuar, ndërsa gjithmonë e ndihmon të shohë gjërat që e vështirësojnë nga një këndvështrim tjetër. Një Peshku që i vështirëson miqësitë, lidhet me Demin pikërisht sepse vlerëson përkushtimin.

Bricjapi me Binjakët

Bricjapi do të jetë gjithmonë në anën e Binjakëve për ta ulur atë. Vetëm ai mund ta zbusë shpirtin e tij të shqetësuar. Bricjapi është mbështetës dhe shumë realist për atë që po ndodh te Binjakët. Bricjapi është miku që do të jetë gjithmonë pranë jush, për t’ju dhënë këshillat e duhura, sikur të ishte babai juaj. Dhe Binjakët do ta dëgjojnë gjithmonë me përkushtim absolut ndaj asaj që i thotë.

Luani me Peshoren

Këto dy shenja shkojnë shumë mirë së bashku. Ata mund të bëhen dy miq shumë të mirë, sepse shohin dallimet e tyre dhe njëri respekton dallimin e tjetrit. Ata të dy qeshin shumë.

Akrepi me Dashin

Dashi paqebërës këshillon Akrepin e shqetësuar të jetë i qetë, sepse nuk ka pse të çmendet me gjithçka. Gjithashtu, kur Dashi dëshiron të imponohet, gjithmonë merr këshilla dhe guxim nga Akrepi. Dhe kështu njëri plotëson tjetrin
 
Demi me Peshqit

Demi përputhet me Peshqit, sepse ata e kuptojnë njëri-tjetrin në një nivel më të thellë. Peshqit e mbështesin Demin, veçanërisht kur ai është i tensionuar, ndërsa gjithmonë e ndihmon të shohë gjërat që e vështirësojnë nga një këndvështrim tjetër. Një Peshku që i vështirëson miqësitë, lidhet me Demin pikërisht sepse vlerëson përkushtimin.

hahahahahahahahah,vdiqa tu qesh.
Shih se dija qe demi e peshku bejne shoqniii.
 
Demi me Peshqit

Demi përputhet me Peshqit, sepse ata e kuptojnë njëri-tjetrin në një nivel më të thellë. Peshqit e mbështesin Demin, veçanërisht kur ai është i tensionuar, ndërsa gjithmonë e ndihmon të shohë gjërat që e vështirësojnë nga një këndvështrim tjetër. Një Peshku që i vështirëson miqësitë, lidhet me Demin pikërisht sepse vlerëson përkushtimin.

hahahahahahahahah,vdiqa tu qesh.
Shih se dija qe demi e peshku bejne shoqniii.
Ska si peshqit moj po sna e dini vleren 🤨🤨😂😂
 
Hap syckat per nje bricjap

Bricjapi me Binjakët

Bricjapi do të jetë gjithmonë në anën e Binjakëve për ta ulur atë. Vetëm ai mund ta zbusë shpirtin e tij të shqetësuar. Bricjapi është mbështetës dhe shumë realist për atë që po ndodh te Binjakët. Bricjapi është miku që do të jetë gjithmonë pranë jush, për t’ju dhënë këshillat e duhura, sikur të ishte babai juaj. Dhe Binjakët do ta dëgjojnë gjithmonë me përkushtim absolut ndaj asaj që i thotë.
 
Sa interesant kur akrepi këshillon dashin !
Haha., Une se pata lexuar fare, por tani qe pashe komentin tend lexova pershkrimin. Sh funny! kur dashi paqeruajtes do te imponohet pyet akrepin e shqetesuar ta keshilloje: si te te imponohem une ty?? lool
 
Virgjëreshat paskan ngel në derë 🤣🤣🤣apo përputhet me të gjithë nga pak🤔
 
Gaforrja me Shigjetarin🙄🙄
Jo jo e jo.
Veç një dem mund ta kuptojë një gaforre.
Edhe sekretet ja ruan qysh ke me të.
Shigjetari na nxjerr nga binarët😆😆😋🤣🤣
 
A me mo, me vertete?
As me kishte shkuar ndonjehere ndermend qe shkoja mire me demushet, ja ku e mesova edhe kete
 
Top