Sërish striptizëm, Rihanna rikthehet në skenë...

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ajo është e njohur për performancat e saj erotike në skenë ndaj edhe këtë herë Rihanna nuk ka zhgënjyer fansat e saj duke risjellë ato pamje të fiksuara pak kohë më parë në Brazil. Rihanna ka qenë sëfundi në fshatin italian të Portofinos ndërsa performoi në V Festival. Këngëtarja e njohur kishte të veshur një palë geta të zeza thuajse të tejdukshme duke lënë fansat të kënaqur me atë që shikonin.
rihanna-prap.jpg


article-0-0DF3E9F300000578-325_634x614.jpg

Marr nga Lajmifundit.com

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

E ka ne terezi kjo ja keput nje tralala e nje te xhveshur ne sekn dhe del matam :D :p :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sërish striptizëm, Rihanna rikthehet në skenë...

Une thashe se ishte nudo keot gazetaret tone sdine as se cfare eshte nje streep tease
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pe: Titulli: Sërish striptizëm, Rihanna rikthehet në skenë...

Une thashe se ishte nudo keot gazetaret tone sdine as se cfare eshte nje streep tease

Edhe une kur e lexova per ate u bera me shum kurioz kur pash titullin kujtova se do kish dal nudo LOL LOL
 
Top