• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pyetje - pergjigje te ndryshme...

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
PErshendetje,po e rihap me postim timin kete teme,pasi per shkak te problemeve teknike ,nuk bejme dot copy postimin e pare si me perpara.(derisa te rregullohet)
Dhe tema ekzistuese kishte kaluar rreth 1200 postime.

Tema.

një arsye pse e pelqeni parnveren?


Ps;-Argetim te kendshem!! :)
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Jo mesa e di, nga 18 me do hapen.
E ke pas prere bileten ti?
 

Lucifer

Tell me your deepest desire!
Akoma skam dale ne pune,ndonje gje te vogel nga shpia.

është lejuar plazhi andej??
 

Lucifer

Tell me your deepest desire!
Akoma.....po hengra që tani behem prap per darke ne 12 tnates

Ti me ca do sajohesh per darke 🙄
 

Lucifer

Tell me your deepest desire!
Pastat ne pergjithesi,po dhe tava kosit nuk ngelet mbrapa 🤪

Llogarit kalorite e ushqimeve që ha??
 
 • Yumm
Reactions: Vie

Vie

A+A=&
Bej shume kujdes ça haj
Dmth pak e me kualitet

Hyn kjo te llogarite ?
 

Vie

A+A=&
Jo aq kto Kohe se skam qen mire po nuk ja kursej vetes asnje kenaqesí

Je i dashuruar ?
 

Vie

A+A=&
Cdo gje behet e mundur vetem nese është e dyanshme .

Po i shpreh Po te dua e thèm vetem kur vertet e ndjej

Je romantik ?
 

Lucifer

Tell me your deepest desire!
Me pelqen drita qiriut ose e henes.

I paragjykon njerezit apo pret ti njohesh per te dhene një mendim?
 
 • Like
Reactions: Vie

Vie

A+A=&
Nuk Jam tip që besoj 100% tek dikush Noémie jo me ne impktin e pare .
I jap mundesine e njohjes.

Je selektiv ne jet ?
 

Lucifer

Tell me your deepest desire!
Perpiqem te zgjedh çfarë me duhet dhe çfarë jo,mbi te gjitha çfarë me ben te ndjehem mire.

Flet me veten?
 
 • Like
Reactions: Vie

Vie

A+A=&
Jo si kam qejf monologet.

I kushton Rendesi asaj shprehjes : kur flas me ty me shih ne sy?
 

Lucifer

Tell me your deepest desire!
Po,sepse syte i japin me shume force asaj që thuhet....jane pasqyre e shpirtit thone 😊

Ku e shef veten mbas 5-10 vjetesh?
 
 • Përqafim
Reactions: Vie

Vie

A+A=&
Edhe un ashtu mendoj .:)

Me kte date pas 5 a 10 vitesh ? Ne forum jo njeher sbesoj Te kem nerva .:p

Nuk leviz nga Franca :)

Ke qen ndonjehere jasht ardheu ?
 

Lucifer

Tell me your deepest desire!
Kam qene,vetem per qef,se kam menduar ndonjehere te jetoj ne ndonje vend tjeter.

Mendohesh gjate para se te marresh vendime?
 
 • Like
Reactions: Vie

Vie

A+A=&
Edhe kur Jam ktu mendohem shume kur thèm dicka që kur Te lexoj veten tme vi mire jo turp . Ne realitet mendohem trèfish.

Hobi yt?
 
Top