• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pyetje - pergjigje te ndryshme...

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
PErshendetje,po e rihap me postim timin kete teme,pasi per shkak te problemeve teknike ,nuk bejme dot copy postimin e pare si me perpara.(derisa te rregullohet)
Dhe tema ekzistuese kishte kaluar rreth 1200 postime.

Tema.

Nje arsye pse e pelqeni parnveren?


Ps;-Argetim te kendshem!! :)
 
Si dje, si pardje, si do zgjohem e neser :p
A ju ben kenaqesi 1 h gjume ne dreke, me dritare hapur, kohe e fresket por cicerima zogjsh e nje super big jorgan? lol
Ashtu do rrija vdekur ne krevat apo divan dhe me or te tera
Zakonisht e bej kur kam orarin e pushimit 😁 relax total

Mace apo qen?
 
Top