Pse Irina s’i do vjehrrat?!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
1454428071iri-dy.jpg


Irina Shayk ka qenë gjithmonë në qendër të mediave, kjo për shkak të angazhimeve të saj në botën e modës, por edhe për jetën personale të saj. Bukuroshja ruse i dha fund lidhjes me aktorin e njohur amerikan, Badley Cooper.

Arsyeja e ndarjes së Cooper me Shayk ishte e njëjtë sikurse e një viti më parë, kur Irina dhe ylli i Realit, Cristiano Ronaldo i japën fund marrëdhënies së tyre 5-vjeçare.

Bradley kishte vendosur të kalonte periudhën e festave me nënën e tij dhe Irinën, por debatet mes këtyre dy të fundit kishin nisur menjëherë, sapo kishin detyruar edhe aktorin të gjente zgjidhje duke i thënë lamtumirë 30-vjeçares.

Ndërkohë, edhe raportet mes Irinës me nënën e Ronaldos ishin po aq të acaruara. Burimet rrëfyen se Cristiano e Irina u ndan pasi kjo e fundit nuk pranoi të merrte pjesë në festën e ditëlindjes së Maria Dolores dos Santos Aveiro, nënës së sulmuesit.

Pra, tashmë është e qartë, Irina nuk që të ketë një vjehërr ose është thjesht mënyra e saj për t’i dhënë fund një lidhje duke prekur të dashurin aty ku nuk mban.

/ Top Channel
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Pse Irina s’i do vjehrrat?!

pfff
hall i madh.........................
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Pse Irina s’i do vjehrrat?!

Eh si ka me i dasht Irini tere kohen me gjoks jashte e ben..:p
Ku ka vjeherr qe don nusen ashtu.. ?!:p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pse Irina s’i do vjehrrat?!

Pse c'fare ka gjoksi I asaj ... Qe do preki vjerren, kshu !?

Artikulli nuk eshte fare I qarte dhe as nuk sqaron se qysh e tek , mediat shqiptare hesapi . Maah
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Pse Irina s’i do vjehrrat?!

Mua me duket shume intresant.
Nuk eshte e drejte qe te dashurit e Irinit ,te duan me shume nenen e tyre ,se sa Irinen e bukur!!
 

Jetmira

V.I.P
Titulli: Pse Irina s’i do vjehrrat?!

:( tashti kam menduar se jasht nuk ka lidhje m paragjykime si n vendin ton, vjehrrae din e modelet keshtu jan ter kohes keshtu
ajo esht yll, ka vjehrra qe thon "te jet si te doj, rendesi ka qe e don djali im "
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Pse Irina s’i do vjehrrat?!

Se mos eshte vetem Irina.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Pse Irina s’i do vjehrrat?!

Po pse moj Irina....po lihet Bradley mi budalle? :p
 

dangerous

* * * *
Titulli: Pse Irina s’i do vjehrrat?!

Mua me duket shume intresant.
Nuk eshte e drejte qe te dashurit e Irinit ,te duan me shume nenen e tyre ,se sa Irinen e bukur!!

Sepse Nênê ka vetem njê e s'tê behet kush tjt.nêné e si puna e kesaj Zonjes ka boll biles të marrrsh 2 e te paguash per njê ( oferta e kohes ) -:)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Pse Irina s’i do vjehrrat?!

Sepse Nênê ka vetem njê e s'tê behet kush tjt.nêné e si puna e kesaj Zonjes ka boll biles të marrrsh 2 e te paguash per njê ( oferta e kohes ) -:)

Ah,flm per sqarimin!
Po mendoja dhe une se pse..:)
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Pse Irina s’i do vjehrrat?!

shqiptaret e duan vjeherren...:D
po ske cben...qenka e thene me ngrene derrat molle :p
 
Top