Pse emigrantët "mbarojnë për një çikë" nuse shqiptare

Rania

Antarë i Respektuar
Qyyyy sa paragjykojne ncncnc
Vetem shani gocat, pse cunat jane te hajrit me bo familje ë?
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
He mos bej kshu se ate the por e nderrove rruges, se kshu jeni ju komunistet, mundoheni te hudhni balte syve :p

lool lool

She sheeeee edhe kyt e the lol

Shif se nuk ka me rrezik komunist. E ka vra egoizmi i njeriut pra kaput ka vdek. Me shume me preukupon cfare lloj kapitalizmi ka ne shqiperi globalist socialist liberal nacionalist apo dreqi me te birin :D
 

Ber

Antarë i Respektuar
Po se kur kane "shkuar" me te huaja, kane kuptuar se lista e anetaresise ka qene e gjate para tij???pastaj ndikim ka dhe familja ne nje mase te madhe!
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
U fiksuat vetem tek nje detaj. Pupupu
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Ta sjell ne vemendje ate qe ke shkruar apo çe do? :p
Lere politiken se sben per ne ktu, duhet njerzillek te debatosh apo diskutosh per politike dhe kur u shpernda kjo gjeja ne ishim me temperature, nuk shkuam ate dite. lool

True true :)

Une teme per mhb dua dhe debat konstruktiv forumor me pak fjale gallate ndryshe nuk e shtyj dot tek temat chit chat lol sepse dhe temat chit chat jo te gjithe kane humor si puna jote dhe e Leges pshemull ka e te bajatosur :p
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Vajzat shqiptare janë të mbara
Mos u ngatërroni me këngën e famshme" Vajzat e mbara" se vajzat shqiptare janë vërtet të mbara. Pas martese ato do t'i marrin leje burrit për çdo veprim, madje madje mendohet se do të kërkojnë leje të noterizuar me shkrim edhe nga vjehrri dhe vjehrra. Nuse për kokë të nuses, apo jo!
??
 
Top