Pergjigju me Po ose Jo

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po.
Jeni natyre e qeshur?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Poo
Je nxire ndopak?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pooo.
Te pelqen receli i bem ne shpi? :p
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Poo
Ben ti?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Noo, po beri nje kojshi ketu e me dha nje kavanoz sot .
A ke ngrene embelsire sot?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Jo, sa e kam fut ne frigorifer pres te ngrije
Kek me biskota😁
Do ma besh kte pyetjen prap me vone pasi ta ha? 😂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po ahahahaha.
Do sjellesh nje foto te kekut me biskota?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Poo.
Pit kafen e pasdites?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ekspres, por me demton.
A tu duk pak shije vjeshte sot?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po, por rrerhanat sjane te favorshme, koha mundesia etj etj.
Po ti?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Ehe .... ne varesi te klimes . Kur bie shi nuk takoj asnje 😁
Nese mendoni se rrethanat jane te favorshme per cfaredolloj situate , a i mendoni veprimet qe ndermerrni apo veproni ne varesi te instikteve ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po, i mendoj gjithnje.
Takuat dike qe ju beri te buzeqeshni sot?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Jo ... vetem me kane acaruar nga nervat sot , por kisha nje telefonate fitimprurese sot . Mu rikthye buzeqeshja ... une vdes per lek 😁
Keni bere ndonji plan per ngohje kete dimer , meqe jane rritur cmimet ?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po, ngrohjen e akullt ahahahahsga.
Do rriten cmimet prape andej ne shtator, c'thuhet?
 

Reldi

Antarë i Respektuar
Andej ketej cemimet gjithmon jan ne rritje

Cfar mendim keni per njerzit llafezan?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Tema me po , jo. :p
Skam mendim, bejne punrn e tyre dhe ata. Ahaha.
Keni gjume?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po, 100 here. :p
Konsumoni fruta per dite?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ne keto momente jo,ndjej nje fare trishtimi ama,pash nje njeri te njohur qe jetonte ne nje pallatin tone,para 5 vjetesh,dhe degradoj nga pija rrugeve,qe pare e pash perseri ,tashme kishte perfunduar te mos njoh dhe kishte humbur dhe ndjesine e racionalitetit rrethues komplet.
hengret ndonje gje te embel sot?
 

Narta

Antarë i Respektuar
Patjeter qe kam te aferm qe ndajme sekretet e jetes por kam dhe nje shoqe me te cilen ndajme cdo sekret dhe kurr nuk e kemi zhgenjyer njera tjetren!
Po, Ju?
 
Top