• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pergjigju me Po ose Jo

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
ju pelqen te shetisni ne park darkash ne dimer?
 

sofia

Antarë i Respektuar
@elle jo, as mua..sidomos ne Shqiperi jane jo paqesore
lool lool lool lool @Delirium po,vetem nqs behem kryeministre, ose nqs shoh platforma te mira, jo genjeshtra

E ke hedhur ndonjehere voten te kutia e gabuar?
 

Delirium

Mind 💣
@elle jo, as mua..sidomos ne Shqiperi jane jo paqesore
lool lool lool lool @Delirium po,vetem nqs behem kryeministre, ose nqs shoh platforma te mira, jo genjeshtra

E ke hedhur ndonjehere voten te kutia e gabuar?
2 her gjithsej , dy her grop 🤣🤣🤣
Po thua që enderron, to be prime minister ? 😎
 

sofia

Antarë i Respektuar
Pjesa-pjesa....keq ne mengjes, pastaj u qetesua situata..

Me jepni leje te largohem une se kam mesim pas 40 minutave?
 
Top