Nuk shtyhet forumi pa....

Nuk shtyhet forumi pa.... ( pa gallate, pa sherre, pa XY person, pa cfare te doni ju me pak fjale :D)

emma-stone-bored.gif
 
Do kete emigruar dhe ky me gomone ne Angli e sdo kete tel ne kamp🤪🤣🤣🤣
ose lexon ne heshtje :p dhe ben interesantin :D
p.s. s'ia kam idene nga eshte e cfare ka po kot per gallate! :D
Gjthss Levi me sezone e ka pas. haha. 1 vit aktiv, 1 vit jo aktiv :D
 
Cdo anetar ka ate te tijen dhe mungojne te gjithe kush nuk hyn,
Nder ta eshte @LeVoyageur mungesa e te cilit ndjehet dukshem. 😊 por Levi ka zakonin e vet. 3 muaj aktiv e 1 vit pushim 😁
 
Si I thon jetes greqisht?!
Por druj me e thon llafin shprese...
Forget about it
Elpidha ku je mi se pa ty nuk shtyhet zoi'ja jo mo forumi
@Hope
@NeVertiti ku ma ke mcef El esperancen 😝
 
Sa do shaja me liber shpie lomshin @Baboon po shoh qe paska ardhe mrom .😜🤭

Tema shtyhet si jo po kur ka gjalleri sikur shtyhet me mire .
Mu mka marr malli per @Arfenilla . ❤️
Sdi nga eshte vetem uroj te jet mire . Dhe mos harro do e paguash rende kte munges 😬🙄

Ich vermisse dich hexe 😍
 
Top