Nuk shtyhet forumi pa....

Nuk shtyhet forumi pa.... ( pa gallate, pa sherre, pa XY person, pa cfare te doni ju me pak fjale :D)

emma-stone-bored.gif
 
Mmmm 🤔thash mendim personal! Sigurisht fjala " më fal" ka nje kuptim ( terheqje nga msn e me siperm)
E kuptova ndaj te Thash ashtu .
Mendimi personal i joti Eshte e drejta jote.
Ama un kur shoh dicka qe sme duket e drejte kundershtoj .
Me fal po pertej modestise un shoh dicka te bukur te ty Ndoshta shpirtîn e artistit! Thjeshte po mundohem te zbuloj fushen( terrenin) qe e zoteron.
Pra bindu qe ti nuk je karte e djegur dhe ktu ke vlera .
Po e mbyll me kaq .:)
 
Ca te bejem tashi me kte qe thua te perplas këmbët na gezimi ? Apo te shkul flokët nga inati?
Doli lista re ktu dhe se kam pare ?
Ne sikur sjemi bashke se u kape ne flagrance .🙄
Nese po bej Ate qe te vjen me natyrshem. Ke parasysh ti ben gjithmone ate qe don vête .😃
 
Doli lista re ktu dhe se kam pare ?
Ne sikur sjemi bashke se u kape ne flagrance .🙄
Nese po bej Ate qe te vjen me natyrshem. Ke parasysh ti ben gjithmone ate qe don vête .😃

E kam parasysh dhe t'a perseris perseri vajz e dashur ashtu sic ti e di mir duke me njohur sadopak ...Une kam ber dhe bej gjithmon ate qe dua une te bej , meqe po e thua qe s'jemi bashk te jep shqetsim kjo gje ty tek mua?
 
Top