Njerëzit më romantikë u përkasin këtyre 4 shenjave të horoskopit

Njerëzit e shfaqin dashurinë në forma të ndryshme, disa zgjedhin fjalë të bukura, kurse disa gjeste romantike. Por e dini cilët janë më romantikët e horoskopit? Le t’i zbulojmë bashkë.


Demi

Shenja e dytë e zodiakut nuk është gjithnjë e gatshme dhe e shpejtë për të shfaqur ndjenjat, por kur ndihet mjaft i,e sigurt me personin tjetër, i tregon gjithë dashurinë e zemrës së tij/saj.

Gaforrja
Niveli i romancës së Gaforres është shumë i lartë. Kur ndiejnë për një person tjetër, e demonstrojnë me gjithë intensitetin e tyre, përmes gjesteve, fjalëve dhe veprimeve të mëdha, sepse endojnë se gjithçka që ekziston brenda tyre duhet të tregohet. Ata janë pasionantë, të përkushtuar dhe të kujdesshëm. Të lindurit në këtë shenjë janë me të vërtetë janë mbretërit dhe mbretëreshat e romancës.


Luani
Luanët janë njerëz me një zemër të madhe dhe duan të jetojnë marrëdhënie të gjata. Sado të jenë të përqendruar tek vetja, e vërteta është se Luanët mund të jenë shumë bujarë dhe të kujdesshëm me njerëzit që duan. Nëse keni të dashurin/ën që i takon kësaj shenje, ju mund të ndjeni besnikërinë dhe dashurinë e tij/saj në lëkurën tuaj.

Peshorja
Të lindurve të kësaj shenje u pëlqen të tregojnë se ata duan dhe kujdesen për partnerët e tyre. JAnë të lumtur që janë të pranishëm në çdo moment të jetës së tyre dhe u ofrojnë më të mirën. Ata janë njerëz që gjallërojnë çdo moment, kujdesen dhe mbrojnë, kështu që ndjenja e sigurisë dhe lumturia është gjithmonë shumë e natyrshme në anën tuaj.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ueeee dhe sikur ta dija qe shenja paree ishte Demi i kuq. :p
 
Pertej batutave
Luani ska frik asgje, thjesht preferon vetmine kur ska afer njerez qe e plotesojne shpirterisht.
Duket i ftoht, mendjemadh dhe i egzagjeruar...ne disa raste introvert por jeni shum larg realitetit.
Pjesen romantike ja dedikon shum pak vetave gjat jetes te tij dhe ne menyre intensive.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Pertej batutave
Luani ska frik asgje, thjesht preferon vetmine kur ska afer njerez qe e plotesojne shpirterisht.
Duket i ftoht, mendjemadh dhe i egzagjeruar...ne disa raste introvert por jeni shum larg realitetit.
Pjesen romantike ja dedikon shum pak vetave gjat jetes te tij dhe ne menyre intensive.
Says who? Nje tjeter Luan?
 

Alfe

Antarë i Respektuar
Njerëzit e shfaqin dashurinë në forma të ndryshme, disa zgjedhin fjalë të bukura, kurse disa gjeste romantike. Por e dini cilët janë më romantikët e horoskopit? Le t’i zbulojmë bashkë.


Demi

Shenja e dytë e zodiakut nuk është gjithnjë e gatshme dhe e shpejtë për të shfaqur ndjenjat, por kur ndihet mjaft i,e sigurt me personin tjetër, i tregon gjithë dashurinë e zemrës së tij/saj.

Gaforrja
Niveli i romancës së Gaforres është shumë i lartë. Kur ndiejnë për një person tjetër, e demonstrojnë me gjithë intensitetin e tyre, përmes gjesteve, fjalëve dhe veprimeve të mëdha, sepse endojnë se gjithçka që ekziston brenda tyre duhet të tregohet. Ata janë pasionantë, të përkushtuar dhe të kujdesshëm. Të lindurit në këtë shenjë janë me të vërtetë janë mbretërit dhe mbretëreshat e romancës.


Luani
Luanët janë njerëz me një zemër të madhe dhe duan të jetojnë marrëdhënie të gjata. Sado të jenë të përqendruar tek vetja, e vërteta është se Luanët mund të jenë shumë bujarë dhe të kujdesshëm me njerëzit që duan. Nëse keni të dashurin/ën që i takon kësaj shenje, ju mund të ndjeni besnikërinë dhe dashurinë e tij/saj në lëkurën tuaj.

Peshorja
Të lindurve të kësaj shenje u pëlqen të tregojnë se ata duan dhe kujdesen për partnerët e tyre. JAnë të lumtur që janë të pranishëm në çdo moment të jetës së tyre dhe u ofrojnë më të mirën. Ata janë njerëz që gjallërojnë çdo moment, kujdesen dhe mbrojnë, kështu që ndjenja e sigurisë dhe lumturia është gjithmonë shumë e natyrshme në anën tuaj.
Eeee.... ja, ky jam un dhe ju të çifteve të javës mbajeni parasysh se ka gjith kto koh që më çiftosni me persona në kërkim
 
Top