Një këngë për ty!

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M

Family Thank You GIF
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Po shof qe po me bohesh si vera lol e omel ene dehse uroj pa kokcarjen e veres, vetem dehëse dhe e omël hugs
Po tani ajo kokçarja është lezeti verës 😂
Mua shyqyr më erdhe se ngela duke të përmendur 🥺
Ja prite dhe një këngë tjetër ,se di nëse të plq por unë e kam qejf shumë 🤗🤗
 

Baboon

12... forget about it!
Po tani ajo kokçarja është lezeti verës 😂
Mua shyqyr më erdhe se ngela duke të përmendur 🥺
Ja prite dhe një këngë tjetër ,se di nëse të plq por unë e kam qejf shumë 🤗🤗

Mirnjohja eshte nje nga tiparet qe na bo njerz
Te perqafoj.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
E bukur 🤗
E shtova në listë këtë DaviD Kelix.

Muzika e tij ka ngjashmëri me Zviad Beakuri.
Kjo kënga që solle ti më kujtoi këtë 😁


superrr.
ja e nje tjeter.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
@Desa ,duke te uruar nje te Diele te kendshme. 🥰
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Agapi ec te `qeras` me nje kenge te bukur ,back in time. @Punk1
 
Top