• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Një këngë për ty!

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
me ka hup ajo tema e pershendetjeve LoL

Pershendes pijedashesit e forumit :p

Kjo është tema për të përshëndetur dikë (e ke tek postimi hapës).

Thjesht, u rikthye titulli origjinal i temës. ( :
 
Top