• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Moto GP, Stoner fiton ne shtepi, Rossi prane boterorit

elbruna

Anëtar i Respektuar
Australiani Casey Stoner ka fituar garen e shtepise ne pisten e Philip Island duke dhene nje sinjal te qarte per te gjithe kundershtaret se eshte rikthyer ne forme pas semundjes misterioze.

Piloti i Ducati-t ish kampion bote nuk i ka dhene asnje mundesi pretendenit kryesor te ketij sezoni Valentino Rossi, duke e lene ate ne vendin e dyte. Nje dite e keqe per Jorge Lorenzo-n, i cili eshte rrezuar ne xhirot e para te gares, cka ka bere qe Rossi te prese vetem zyrtarizimin e fitores se boterorit te nente.

Vendi i trete per spanjollin Dani Pedrisa, i ndjekur nga Alex De Angelis, Colin Edwards, Andrea Dovizioso dhe Marco Melandri. Kur duhen edhe dy gara nga fundi i kampionatit, Vale Rossi kryeson me 38 pike me shume se Lorenzo.
TCH
 

El'Mejor

Daja
Haahaha , po mire ja beri se shume na eshte llastuar rosi neve :D


:djalle:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Me behet qefi per rossin e prisja fitoren e 9 te tij dhe ashu u be fitoi:) rossi the best .

Stoner shpresojme te jete sheruar totalisht se ai eshte rival i denje dhe urime per vendin e pare
Lorenzo sme pelqen fare shume xheloz dhe antipatik .
 

El'Mejor

Daja
Po pse rossi cfare eshte qe pse humbi vendin e pare u largua nga ndeshja cfare ajo nuk ishte mendjemadhesi etj...Po lere pastaj vajti e tha qe ducati nuk eshte i mire , apo harroi ai se ducati e bere ate qe eshte sot , nejse sja vlen te merremi me thashetheme te te fitoje me i miri ....


:djalle:
 
Top