Miss forumi 2021

Miss forumi 2021

 • 2.Hope

  Votat: 0 0.0%
 • 3.SunFlower

  Votat: 0 0.0%
 • 4.Summertime

  Votat: 0 0.0%
 • 13.Amara_la_Negra

  Votat: 0 0.0%
 • 14.Rrelse

  Votat: 0 0.0%
 • 15.Legally_sweet

  Votat: 0 0.0%
 • 17.Endrra

  Votat: 0 0.0%
 • 19.DeliriumMind

  Votat: 0 0.0%
 • 21.Aroma_ime

  Votat: 0 0.0%
 • 22.Didi

  Votat: 0 0.0%
 • 23.Tuana

  Votat: 0 0.0%
 • 25.Rinaa

  Votat: 0 0.0%
 • 26.Arya

  Votat: 0 0.0%
 • 27.Robin

  Votat: 0 0.0%
 • 28.Landa 1

  Votat: 0 0.0%
 • 30.Siera

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  11
 • Poll closed .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ka shume lulee ne lulezim FV-ja,dhe ishte pak e veshtire mes freskis tyre te zgjidhja.
Me shpirt cdo emer aty e meriton voten,sepse thjesht cdo femer eshte e bukur,cilado qofte mosha e saj! :))
Por mes luleve te reja votova:
@NGU ,@Bebw ,dhe @Vajza .
Trendafilat e kuq te FV-se! ❤️?
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Ka shume lulee ne lulezim FV-ja,dhe ishte pak e veshtire mes freskis tyre te zgjidhja.
Me shpirt cdo emer aty e meriton voten,sepse thjesht cdo femer eshte e bukur,cilado qofte mosha e saj! :))
Por mes luleve te reja votova:
@NGU ,@Bebw ,dhe @Vajza .
Trendafilat e kuq te FV-se! ❤️?
Ti je e bukur jashtë ,e bukur brenda ❤faleminderit ??
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Ne cfare baze votohet missi?
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
E para qe me erdhi ne emndje per ta votuar per miss ishte @ledia,por se gjekam.Do e votoja si mamin me te bukur dhe sexy?
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Veshtire me gjet dhe emra per miss i befsha temen sa te bukura qe jemi??
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Veshtire me gjet dhe emra per miss i befsha temen sa te bukura qe jemi??
Never Gave Up eshte me e bukra
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Waaaa ma moren titullin edhe kete vit ?
Do ju lutesha te me regjistroni tek misteri fv mos ja shikoj hajrin bukurise atje ?
 

Vajza

NocturnalMoron
Staf në FV.AL
Adm
Waaaa ma moren titullin edhe kete vit ?
Do ju lutesha te me regjistroni tek misteri fv mos ja shikoj hajrin bukurise atje ?
Në fakt kishe vota edhe ti, por sedi çfarë u be kur, një natë rra serveri dhe fshiu çdo gjë për 1 javë ?
 

Siera

Antar Aktiv
producenteve u them:- faleminderit qe me pranuan , jam e nderuar qe morra pjese :)

antareve qe sme kishin votuar u them : - u'a paca borxh votimin,
 
Top