Mendimi i çastit.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm


Përkujtimi i rradhës nëntor 2028 😁


kjo eshte e pa-arritshme.
Tek videoa e dyte me beri pershtupje pervec se ndjenja interpretimi porrr,.qenka pa tualet faree,ajo eshte bukuria e vertet e nje femre. 🥰
 

E**A**

Antarë i Respektuar
kjo eshte e pa-arritshme.
Tek videoa e dyte me beri pershtupje pervec se ndjenja interpretimi porrr,.qenka pa tualet faree,ajo eshte bukuria e vertet e nje femre. 🥰

Këngë e bukur, 40 min para se t'a sillja unë ishte publikuar, besoj se do kthehet në hit.

Sa për videon më solli në mendje këtë klipin se edhe si këngë melankolike përshtateten.Si model flokësh më kujtoi Melani C ke kjo video 🤣🤣

 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Te hysh ne shpirt dhe cdo gje te jete paster si loti.
Nuk ka ndjenje ma te bukur per besë🤍🙏
 

Jetmira

V.I.P
Eh si është jeta.
Kur je e vogël dëshiron të jetosh në qytete të mëdha.
Të jesh e rrethuar me lluks,të shoqërohesh me njerëz të shoqërisë së lartë.
E kur rritesh dëshiron të jetosh në ndonjë shtëpi në pyll,të marrësh ajër të pastër.
Të kesh shoqërinë e maceve,e të jesh në paqe me mendjen dhe zemrën tënde...
 
Top