Mendimi i çastit.

Lise

V.I.P
Te lumshin dockat ❤️ U rregullu Edhe kjo pune un pjaten e par dhe te dyt ti embelsiren kur te darkojme bashke 😍
P.s
Mos i jep asnjerit ktu ne forum 🧐🧐se do me ngeli qefi ta dish 🤣🤣


Tema : te fleja nja 72 ore pa pushim vetem kaq doja .
Vetem ty Zemra 😘
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Edhe un me dhimje koke qekam sot . Te kalume 🤗
Apo e thé per ate Goten e vogel dhe te bukur ? 😬🤣

Të kalume edhe ty 🤗
Jo më s'kishte lidhje me gotën.

E bukura se t'ani që jam shtrirë më iku gjumi 🤣
Po ndiqja ke Zona Zero një historian djalë i ri, Erald Kapri, hera e parë që e has. Shumë i përgatitur.
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Të kalume edhe ty 🤗
Jo më s'kishte lidhje me gotën.
🤣
Sdi nojhere them ca ka dash me than autori me kte 😬🤣
Tankju 🤗
E bukura se t'ani që jam shtrirë më iku gjumi 🤣
Po ndiqja ke Zona Zero një historian djalë i ri, Erald Kapri, hera e parë që e has. Shumë i përgatitur.
Saher me ndodh mu kjo .
Shtrihem me mendimin do fle cik mo heret kjo e naaaaahh zgallat si lugat 🤣
Po he se tu pa te lodhen sickat dhe ja fut gjumit po he .😬🫣
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Zemra qenkemi te sintonura, sepse dhe une me dhimbje koke ndaj u vura duke bër embelsira 🤗
Zemren un ty he . Ja te lexoj dhe me iken dhimbja me dor . ❤️ Te kalume 🤗
Dhe un zakonisht leviz ta harroj po sot jam dhe cik pa gjume dmth jam zgju heret dhe si kam bo oret e mia . 😬
Mund ta kem vetem nga kjo se skam arsye tjeter 😘
 

Baboon

12... forget about it!
Adresen?!!

car fail GIF
Shperndahen ne lagje 😍😘
 

Lise

V.I.P
Paç e dhenç thote nona ime dhe me gezon ky fakt, kur njerezit japin ne menyre te sinqerte prej shpirtit 🙏🌹❤️
Faleminderit ♥️
Me pelqen kur i bej embelsirat duke menduar njerezit e dashur dhe i shperndaj ♥️
 

Baboon

12... forget about it!
Faleminderit ♥️
Me pelqen kur i bej embelsirat duke menduar njerezit e dashur dhe i shperndaj ♥️
Kjo eshte nje menyr e kulturume me i thon robve- "Nuk japim veresi" ose thjesht nuk japim lool
 
Top