Mendimi i çastit.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ah cna ngrite mendjen kot . 🤭
Po ska gje mi futi noj ~ ose yll para 🤣🤣
Shife ta lash me A te madhe ne fund. Qe te duket cik shkrim artistik dhe ate shenjen.
Nese don a e vogel me thuaj dashni.
Ma gezofsh. 😍
 

Lauri

Anunnak
Nuk e nderroj me jo. Tani e kam fix mbretereshe pikante ne pritje te princit te kalter . Po @Lauri Sot me tha si kam idete e Qarte hej ska fat as Mbreteresha sot:p
Dashni 😍

je von 😜😁
Më fal kush jeni ju.. Viktoria 🤔
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Të jesh kudo do të thotë të jesh askund.

| Seneka |

Çdo të thotë Seneka me këtë ? Seneka sugjeron se ai njeri që shpenzon kohën duke bërë udhëtime jashtë vendit do ketë shumë të njohur por asnjë mik.

Si preferoj ta shoh unë ?

Dhe brenda vendit mos njih askënd, njerëzit s'kanë çfarë të ofrojnë. Jeta mund të bëhet dhe pa njohur njerëz. Në fakt shumë njerëz i largoj nga vetja (vetëm kur zihem ngushtë më duhet të rri afër tyre) ndihem i qetë pa ta. Kjo është jeta që dua dhe kjo është jeta që bëj.
suksese ne jete...🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kjo dite e vrejtur,dite per ne divan me nje caj te ngrohte dhe duke pare Tv.
Por qe me duhet te dal perseri.
Ja ky eshte mendimi i castit.
 
Top