• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Marketing i dobet ! Cfare eshte ?

Marketing i dobet ! Cfare eshte ?

Nese deshironi qe te zhvilloni nje marketing te sakte dhe frytdhenes, ju duhet te dini se si te evitoni mashtrimet, dhe se si te zbuloni personat te cilet po tentojne te ju mashtrojne dhe tju bejne te humbisni kohe te çmuar.

Duhet gjithashtu te jeni te afte te kuptoni pse do jene te demshme per ju, apo te rrezikshme gjithashtu.

Keshilla marketingu te keqija ka gjithandej!
Ndonjehere jepen si pasoje e injorances se keshilluesit dhe mungeses se eksperiences, ndonjehere jepen pasi dikush interpreton statistikat ne menyre te gabuar,


dhe me se shumti ndodh pasi dikush tjeter ka diçka per te fituar nese ju i degjoni!


Marketing i dobet eshte çfaredolloj strategjie qe ose ju demton drejtperdrejt, ose e nuk i sjell asgje pozitive biznesit tuaj ne kohen e gjate (Long term).

Ju jeni ne Biznes per te bere para. Marketingu i cili nuk justifikon veten duke e bere me efiçente per ju mundesine per te bere para, eshte Marketing i dobet.

Disa strategji thjesht jane budallallek nese ju i perdorni ne menyren e gabuar.

Disa nga ato thjesht ju humbasin kohen tuaj duke ju dhene nje pershtypje pozitive, sikur po funksionojne, nderkohe qe nuk eshte e vertete, aspak. Te tjera do ju kushtojne te ardhura pa kthim (ose kthim jo fitimprures), ose me keq akoma, do demtojne biznesin tuaj. Disa taktika, munden, ne fakt, te fundosin biznesin tuaj dhe endrrat per te ngritur diçka ne kembe do kthehen ne pluhur.


eklispi.com
 
Top