Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre!

Si mendon ti takosh ata ? ?
Ceni ca ka me qesh ktu? ti qe i thu vetes musliman e kupton sa rend je?
Jam kurioze me dit dicka me shume rreth kesaj nese se ke bezdi qofte publik apo prv
Sic e shikon nuk mendoj se me keta njeres mund te zhvillohet nje bisede serjoze
apo tregimi i nje historie nga jeta jone personale
sepse ironia fillon qe nga ata qe mbahen gjoja fetar.
 
Ceni ca ka me qesh ktu? ti qe i thu vetes musliman e kupton sa rend je?

Sic e shikon nuk mendoj se me keta njeres mund te zhvillohet nje bisede serjoze
apo tregimi i nje historie nga jeta jone personale
sepse ironia fillon qe nga ata qe mbahen gjoja fetar.
E kam komentuar ate djalin jo ty ?
C3ni eshte ok ka respekt per ty ??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une kam qene muezin ne njeren nga xhamite e Prishtines, 4 vite te plota. Pergjate asaj periudhe, kam pare njerez "Trima" me shumice, qe vinin zhagas ne xhami per t'kerkuar mjekim nga magjia. Ndaj keshilloj cdonjerin qe deshiron t'beje humor, qe te mos mundohet te shitet humorist dhe trim para gjerave per t'cilat s'ka njohuri as b** per t'u perballur, sepse me jete nuk behet hajgare.
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Njs , keto gjera nuk eshte mire te permenden as muhabet te besh , ato jan gjera padukshme dhe Zoti e ka ber te pamunduren per ne qe ti shohim .. ndaj un mendoj se kur i permend eshte nje lloje thirje i trazon.. me mire te shohim punen ton dhe ato te veten :D
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E shoh qe tenton t'dukesh qesharak Levo por humori yt eshte ZHGL category :D good luck
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Kurse une i bej thirrje xhindeve qe kane ndermend te ngacmojne anetaret e fv te kalojne me pare nga une.
Pranoj te sakrifikohem per te gjithe ju miqte e mi virtuale.
Mos u bo injorant me fal per shprehjen :) , por nqs ke aq deshir pa merak sonte aty i ke :p
 
Kurse une i bej thirrje xhindeve qe kane ndermend te ngacmojne anetaret e fv te kalojne me pare nga une.
Pranoj te sakrifikohem per te gjithe ju miqte e mi virtuale.
Me ke po tall lesht ti ktu?
 
Me asnjeri, e aq me pak me ty.
Dhe kujdes tonin e shkrimit!


Kjo teme flet qart Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre!

Ne qoftese ske per te then diçka
atehere hesht, dhe degjo ata qe desh kan vdekur ok?
mendoja se ishe çun i respektushem dhe jo kalama!

te tallesh ne kete menyre te vi turp!
 


Kjo teme flet qart Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre!

Ne qoftese ske per te then diçka
atehere hesht, dhe degjo ata qe desh kan vdekur ok?
mendoja se ishe çun i respektushem dhe jo kalama!

te tallesh ne kete menyre te vi turp!
Tani ti ne dac beso ne dac jo une kam shprehur nje deshire ne kete teme.
Nuk kam share njeri, as ofenduar, as tallur, kam shprehur nje deshire per veten time.
Ty pikerisht te thashe qe nuk ve ne dyshim eksperiencat e askujt e aq me pak te tuat.
Lexo postimet.
Turp nuk me vjen sepse s'kam arsye te me vije.
Tani ti dhe te tjereve qe s'ju pelqen lexoni mire- Une perpara se te flas per temen dua te kem nje ekeperience te tille e pastaj te mundem te flas.
Kete kam shprehur tere kohes.
E perseris, nuk kam share e ofenduar askend, e shumta e shumta i kam uruar nje te keqe vetes time.
Jeni ju qe duhet te keni turp qe nuk respektoni deshiren time.
Kush jeni ju qe nuk merrni parasysh nje deshire qe une shpreh per veten????
Theksoj, per veten, jo per ju, jo per te tjeret por per veten.
 
Tani ti ne dac beso ne dac jo une kam shprehur nje deshire ne kete teme.
Nuk kam share njeri, as ofenduar, as tallur, kam shprehur nje deshire per veten time.
Ty pikerisht te thashe qe nuk ve ne dyshim eksperiencat e askujt e aq me pak te tuat.
Lexo postimet.
Turp nuk me vjen sepse s'kam arsye te me vije.
Tani ti dhe te tjereve qe s'ju pelqen lexoni mire- Une perpara se te flas per temen dua te kem nje ekeperience te tille e pastaj te mundem te flas.
Kete kam shprehur tere kohes.
E perseris, nuk kam share e ofenduar askend, e shumta e shumta i kam uruar nje te keqe vetes time.
Jeni ju qe duhet te keni turp qe nuk respektoni deshiren time.
Kush jeni ju qe nuk merrni parasysh nje deshire qe une shpreh per veten????
Theksoj, per veten, jo per ju, jo per te tjeret por per veten.

Hap nje teme ku te shprehesh deshirat e tua nuk ta ndalon njeri por me sa duket ti me fjale e tua nuk po e respekton kete teme
lexon me ndonje vend ti ketu ''shprehje deshirash''?
Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre!
e kupton se per ca flet kjo teme?
e kupton ca idjotsirash po shkruan? po thua dua te kem nje eksperienc, ok shko beje pastaj hajde komento ketu!
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Tani ti ne dac beso ne dac jo une kam shprehur nje deshire ne kete teme.
Nuk kam share njeri, as ofenduar, as tallur, kam shprehur nje deshire per veten time.
Ty pikerisht te thashe qe nuk ve ne dyshim eksperiencat e askujt e aq me pak te tuat.
Lexo postimet.
Turp nuk me vjen sepse s'kam arsye te me vije.
Tani ti dhe te tjereve qe s'ju pelqen lexoni mire- Une perpara se te flas per temen dua te kem nje ekeperience te tille e pastaj te mundem te flas.
Kete kam shprehur tere kohes.
E perseris, nuk kam share e ofenduar askend, e shumta e shumta i kam uruar nje te keqe vetes time.
Jeni ju qe duhet te keni turp qe nuk respektoni deshiren time.
Kush jeni ju qe nuk merrni parasysh nje deshire qe une shpreh per veten????
Theksoj, per veten, jo per ju, jo per te tjeret por per veten.

bashkohem me deshiren tende vllai
Gjoksin para dhe sakrifikohemi per antaret e birose lol lol
 
Hap nje teme ku te shprehesh deshirat e tua nuk ta ndalon njeri por me sa duket ti me fjale e tua nuk po e respekton kete teme
lexon me ndonje vend ti ketu ''shprehje deshirash''?
Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre! e kupton se per ca flet kjo teme?
e kupton ca idjotsirash po shkruan? po thua dua te kem nje eksperienc, ok shko beje pastaj hajde komento ketu!
Kujdes fjalorin po te them prape!!!

Se cfare i uroj une vetes nuk te pyes ty fare, po fare ama, hidhu perpjete e perposhte sa te duash.

Une ne fv bej cte dua une per sa kohe respektoj rregulloren dhe nuk shaj e ofendoj njeri.
Ti kete se thua dot per veten tende duke pare c'ke shkruar me lart.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Tani ne ketu themi ,mbrona zote nga shejtani i mallkum..Ti e kerkon me deshir..(un uroj prap edhe ty mos tet vi)Ama hy ne internet kerko ndonje video e shiko gjendjen e atyre qe jan shkatrruar nga magjia..eshte shume e rend kur nuk e ke veten nen kontroll..paramendo nje djal i ri ketu 23vjeqar ka qen i pushtuar nga xhinet...aqe shum e shkatrruan saqe ne fund beri vetvrasje,dhe ate me shamin e nenes ti duke u ngulfat..vetem te ndegjosh se si kan pas nen kontroll jeten e tij.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Tani ne ketu themi ,mbrona zote nga shejtani i mallkum..Ti e kerkon me deshir..(un uroj prap edhe ty mos tet vi)Ama hy ne internet kerko ndonje video e shiko gjendjen e atyre qe jan shkatrruar nga magjia..eshte shume e rend kur nuk e ke veten nen kontroll..paramendo nje djal i ri ketu 23vjeqar ka qen i pushtuar nga xhinet...aqe shum e shkatrruan saqe ne fund beri vetvrasje,dhe ate me shamin e nenes ti duke u ngulfat..vetem te ndegjosh se si kan pas nen kontroll jeten e tij.

nuk ka akses interneti shejtoni
mos keni frike jemi safe
 
Kujdes fjalorin po te them prape!!!

Se cfare i uroj une vetes nuk te pyes ty fare, po fare ama, hidhu perpjete e perposhte sa te duash.

Une ne fv bej cte dua une per sa kohe respektoj rregulloren dhe nuk shaj e ofendoj njeri.
Ti kete se thua dot per veten tende duke pare c'ke shkruar me lart.
Paskam ul veten duke te fol, shnet e tmira
 
Paskam ul veten duke te fol, shnet e tmira
Ja te ndihmoje shoku pak ty se qenke aq i merzit sa i ke bere bold vetem gjysmes se fjalise time....jam i sigurt qe e ke bere padashje ndaj po te korrigjoj.


Une ne fv bej cte dua une per sa kohe respektoj rregulloren dhe nuk shaj e ofendoj njeri.
Ti kete se thua dot per veten tende duke pare c'ke shkruar me lart.Shendet e te mira pac sot e pergjithmone!
 
Ja te ndihmoje shoku pak ty se qenke aq i merzit sa i ke bere bold vetem gjysmes se fjalise time....jam i sigurt qe e ke bere padashje ndaj po te korrigjoj.


Une ne fv bej cte dua une per sa kohe respektoj rregulloren dhe nuk shaj e ofendoj njeri.
Ti kete se thua dot per veten tende duke pare c'ke shkruar me lart.Shendet e te mira pac sot e pergjithmone!
Vazhdo shpreh deshirat plako, se ti ben cte duash
Po mir mer burr me ca kurajo vje ke kjo teme dhe ben ironi? a e kupto se dikujt mund ti ket vdek vllai motra baba etj?
po mir mo kaq urrejtje keni? po shko mor burr hap nje tem si ta ka qefi ty dhe bej ironi po pikerisht ketu do e gjesh?
 
Top