Libri i fundit

Po e rilexoj "Mos u Trishto" të Aid el Karnit.
A per kete librin doli para ca kohe qe e kishte bazu tek doktoratura e 1 studenteje te tij? Sdi pse me eshte fiksu dicka e tille.

nejse eshte liber super
 
A per kete librin doli para ca kohe qe e kishte bazu tek doktoratura e 1 studenteje te tij? Sdi pse me eshte fiksu dicka e tille.

nejse eshte liber super
Po pikërisht për këtë
 
A per kete librin doli para ca kohe qe e kishte bazu tek doktoratura e 1 studenteje te tij? Sdi pse me eshte fiksu dicka e tille.

nejse eshte liber super
Nuk e kam idenë për këtë çështje, libri asht i mirë. Njani prej ma të mirëve.
 
Nuk e kam idenë për këtë çështje, libri asht i mirë. Njani prej ma të mirëve.
po i mire eshte. e kam lexu. dhe une u habita deri diku me ate lajm atehere..
nejse.. Rilexim te kendshem :)
 
"Βαμμένος ήλιος"
Por me pelqeu shume.

Është një roman i shkruar nga Yukio Mishima. Libri flet për një burrë të ri që quhet Isao dhe është japonez. Ai ndjehet i ndarë në mes të kulturës japoneze tradicionale dhe ndikimit perëndimor në vendin e tij.
 
Back
Top