Kush ju pelqen ne forum dhe pse?

Metamorphosis_Poet

Antar Aktiv
Edhe un i dua shume gjermanet .

Dhe kjo qe the @Metamorphosis_Poet eshte shume e vertete .
Kusherira ime jeton ne gjermani e ju ngrit mendja iku ne Basel . Padroni i burrit te saj puro gjerman e ka ndihmuar Edhe vella ta kishte nuk do i gjendej aq .
Sado ky iku ai i thoshte saher nese nderron mendje kthehu vendin tend te punes se prek kush.
Définitiv u kthyen perseri aty . I ndihmoj me kamionin per plackat i gjeti dhe shtepi e i ndihmoj per tu sistemuar femijet ne shkolle se ne Basel e humben vitin se skishte vende .
Pra Nese shohin dike punetor e korrekt jan teper te gjendur .
Ne wangen jetojne . :)
Ne Munich jeton ?
Jetoj ne Lichtenfels nja 100 km larg Nürnberg
 

Metamorphosis_Poet

Antar Aktiv
Edhe un i dua shume gjermanet .

Dhe kjo qe the @Metamorphosis_Poet eshte shume e vertete .
Kusherira ime jeton ne gjermani e ju ngrit mendja iku ne Basel . Padroni i burrit te saj puro gjerman e ka ndihmuar Edhe vella ta kishte nuk do i gjendej aq .
Sado ky iku ai i thoshte saher nese nderron mendje kthehu vendin tend te punes se prek kush.
Définitiv u kthyen perseri aty . I ndihmoj me kamionin per plackat i gjeti dhe shtepi e i ndihmoj per tu sistemuar femijet ne shkolle se ne Basel e humben vitin se skishte vende .
Pra Nese shohin dike punetor e korrekt jan teper te gjendur .
Ne wangen jetojne . :)
Ne Munich jeton ?
Ti ne ca qyteti jeton ?
 

Loverboy

A pretty face can never trick me

Lauri

Anunnak
Edhe mua, sepse si empate, ndjen keqardhje edhe për maskarenjtë 🙃
Jo mo. Nuk kemi të tillë këtu 😁

Ps. Unë vetëm gruan time pëlqej në këtë botë 🌹♥️
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Jo mo. Nuk kemi të tillë këtu 😁

Ps. Unë vetëm gruan time pëlqej në këtë botë 🌹♥️
Ndërsa unë burrin e adhuroj ❤️
 

Lauri

Anunnak
Ndërsa unë burrin e adhuroj ❤️
Qashtu pra ëhë 🥰
Jemi në sinkroni të plotë 💞 unë për gruan time e ti për burrin tënd 😁
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Qashtu pra ëhë 🥰
Jemi në sinkroni të plotë 💞 unë për gruan time e ti për burrin tënd 😁
Si gjithmonë 😁🥰❤️
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Njerezit i dua te gjithe, por ka disa vecori psh qemund tja pelqej me shume se te tjerat.
Ta zeme,
@Desa s ja pelqej Zgjuarsine e mprehte
@Lauri t Seriozitetin, ama dhe qe nuk prish shoqeri per 1 fjale pa u sqaruar
@ViktoriA~ Qe nuk mban inate dhe afrimitetin qe te ofron
@SunFIower -it Nderthurjen e maturise me shakane
@Punk1 - Sportivitetin, nuk merzitet dhe te qeshurat qe me fal
@Xhelozi - Tipin e dashur, por me shume faktin qe nuk han aty ku shkel.
@NeVertiti Durimin dhe qetesine
@Lise s- Elegancen
@Narta s Urtesine
@Ohana - Energjine pozitive
@Loverboy - Cooleri Fv-se
@Marakli^Krapit - Respektin dhe humorin
@princesha s - Maturine, virtytet qe mbart
@E**A** - Qytetarine me te gjithe komponentet qe perfshin kjo fjale
@Bebw - aftesine per te falur direkt
@Mogli iiii--- ciltersine e tij
@Jetmira - vertetesine
@Ledia - Dashurine qe shperndan
@ReNdEx - I paqshem dhe s'kalon kurre kufinj
@Yara - S'di cilen vecori te vecoj me para 😁

Ke kam harruar te me beje 1 ze :)
 
Redaktimi i fundit:

Punk1

Antarë i Respektuar
Njerezit i dua te gjithe, por ka disa vecori psh qemund tja pelqej me shume se te tjerat.
Ta zeme,
@Desa s ja pelqej Zgjuarsine e mprehte
@Lauri t Seriozitetin, ama dhe qe nuk prish shoqeri per 1 fjale pa u sqaruar
@ViktoriA~ Qe nuk mban inate dhe afrimitetin qe te ofron
@SunFIower -it Nderthurjen e maturise me shakane
@Punk1 - Sportivitetin, nuk merzitet dhe te qeshurat qe me fal
@Xhelozi - Tipin e dashur, por me shume faktin qe nuk han aty ku shkel.
@NeVertiti Durimin dhe qetesine
@Lise s- Elegancen
@Narta s Urtesine
@Ohana - Energjine pozitive
@Loverboy - Cooleri Fv-se
@Marakli^Krapit - Respektin dhe humorin
@princesha s - Maturine, virtytet qe mbart
@E**A** - Qytetarine me te gjithe komponentet qe perfshin kjo fjale
@Bebw - aftesine per te falur direkt
@Mogli iiii--- ciltersine e tij
@Jetmira - vertetesine
@Ledia - Dashurine qe shperndan
@ReNdEx - I paqshem dhe s'kalon kurre kufinj
@Yara - S'di cilen vecori te vecoj me para 😁

Ke kam harruar te me beje 1 ze :)
Me harrove mua !
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Njerezit i dua te gjithe, por ka disa vecori psh qemund tja pelqej me shume se te tjerat.
Ta zeme,
@Desa s ja pelqej Zgjuarsine e mprehte
@Lauri t Seriozitetin, ama dhe qe nuk prish shoqeri per 1 fjale pa u sqaruar
@ViktoriA~ Qe nuk mban inate dhe afrimitetin qe te ofron
@SunFIower -it Nderthurjen e maturise me shakane
@Punk1 - Sportivitetin, nuk merzitet dhe te qeshurat qe me fal
@Xhelozi - Tipin e dashur, por me shume faktin qe nuk han aty ku shkel.
@NeVertiti Durimin dhe qetesine
@Lise s- Elegancen
@Narta s Urtesine
@Ohana - Energjine pozitive
@Loverboy - Cooleri Fv-se
@Marakli^Krapit - Respektin dhe humorin
@princesha s - Maturine, virtytet qe mbart
@E**A** - Qytetarine me te gjithe komponentet qe perfshin kjo fjale
@Bebw - aftesine per te falur direkt
@Mogli iiii--- ciltersine e tij
@Jetmira - vertetesine
@Ledia - Dashurine qe shperndan
@ReNdEx - I paqshem dhe s'kalon kurre kufinj
@Yara - S'di cilen vecori te vecoj me para 😁

Ke kam harruar te me beje 1 ze :)
Pesha dhe vlera e në këtë rast një vlerësimi, varet absolutisht nga kush e shpreh 😊❤️
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Ke te drejte eshte e vetmja menyre
Me behet qejfi qe te shoh ne kontroll🙂
Te pershendes ✌🏻
Faleminderit 🤗
Mua më gëzon fakti që i u shtua kësaj platforme edhe një figurë virtuale kuptimplotë.
Përshëndetjet e mia për ty.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Jane disa anetare qe nuk kan komplekse,te pakten me cfare shkruajne ketu dhe lexojme NE.
Keta lloj anetaresh me pelqejne.
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Njerezit i dua te gjithe, por ka disa vecori psh qemund tja pelqej me shume se te tjerat.
Ta zeme,
@Desa s ja pelqej Zgjuarsine e mprehte
@Lauri t Seriozitetin, ama dhe qe nuk prish shoqeri per 1 fjale pa u sqaruar
@ViktoriA~ Qe nuk mban inate dhe afrimitetin qe te ofron
@SunFIower -it Nderthurjen e maturise me shakane
@Punk1 - Sportivitetin, nuk merzitet dhe te qeshurat qe me fal
@Xhelozi - Tipin e dashur, por me shume faktin qe nuk han aty ku shkel.
@NeVertiti Durimin dhe qetesine
@Lise s- Elegancen
@Narta s Urtesine
@Ohana - Energjine pozitive
@Loverboy - Cooleri Fv-se
@Marakli^Krapit - Respektin dhe humorin
@princesha s - Maturine, virtytet qe mbart
@E**A** - Qytetarine me te gjithe komponentet qe perfshin kjo fjale
@Bebw - aftesine per te falur direkt
@Mogli iiii--- ciltersine e tij
@Jetmira - vertetesine
@Ledia - Dashurine qe shperndan
@ReNdEx - I paqshem dhe s'kalon kurre kufinj
@Yara - S'di cilen vecori te vecoj me para 😁

Ke kam harruar te me beje 1 ze :)
Soul ke nje memorie te shkelqyer per kete skam dyshim... dhe gjithe ato vecorit lart qe ke permendur i posedon.. kenaqesi tet njeh virtualisht dhe aq pak live...por ke nje vend special tek une...
per anateret tjere detaje shume nuk di,por do vecoja antaret qe mundem lirisht te shkruaj,ndoshta edhe te gaboj por mos ma marrin per te madhe, knaqesi te lexoj nga ajo qe shkruajn, formulojn dhe e paraqesin ketu..
@Element -per fotot e mahnitshme,
@Lauri-je si enciklopedi ne vete,do doja nje dite tet shoh si nje musliman i devotshem..;)
@Loverboy-eshte nder antaret e pare qe njeh dhe ka respektin tim te vecant, ka nje stil unik..
@Xhelozi -eshte nje zoteri i vertet..
@Mogli -me kujton nje femije qe deshiron te rritet...
@ReNdEx ,@LeVoyageur -edhe me keto kur bisedon sikur flas me miq te vjeter
@E**A**- ka nje shpirt artistik
@NeVertiti , @Desa ,@Lise, @Bebw ,@Ledia, @NGU, @Vajza, @Endrra, @Yara ,@SunFIower -jane zonja te verteta qe me secilen do kisha cfare te flas, femije, familjen,punen, karier, shtepi, vetem gatime sme pelqen shume te flas, se sme shkon shume per dore...;)
edhe nje antar por nuk me kujtohet emri, qe me dedikoj nje poezi, ne fakt shumices se antarve..ishte poet i shkathet dhe improvizues...
 
Top