• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

alberto

Waiting for...
Pyetja:
Ngasesi i makines e nget makinen ku ne te eshte nena e vet, ndersa nena e ngasesit nuk ka djale(bir) fare.
 

monda

Antar Aktiv
Pe: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

ngasesi i makines eshte vajze:p shprblimin mos harro :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

PO ajo eshte gasesi eshte vajze :d un e di ndryshe :D
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

qe ne fillim duket futja NGASESI nderkohe qe ne fund na dilka qe eshte femer
ca su benka tek ajo makina
 

alberto

Waiting for...
Titulli: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

te lumte monda, e shperblimin nuk e harroj dot.
 

monda

Antar Aktiv
Pe: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

aaa flm po shprblimi kur???:p:p:p
 
Redaktimi i fundit:

alberto

Waiting for...
Titulli: Pe: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

Si e don dergesen? me poste, e-mail?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

Pyetja:
Ngasesi i makines e nget makinen ku ne te eshte nena e vet, ndersa nena e ngasesit nuk ka djale(bir) fare.
Ne fakt kjo loja eshte e vjeter sa edhe ne, por parashtrohet ne menyra te ndryshme :syze::ppor menyra qe e keni prashtruar pyetjen konsideroje se eshte e gabueshme per arsyet e poshtshenuara :espuls::espuls:
1. Fillimi i fjalise eshte komplet i gabuar sepse ju ne fillim te fjalise percaktoni gjinine e personit qe nget automjetin dhe pastaj zgjidhja eshte person me gjini tjeter qe nuk korespodon me menyren e shtruarjes se lojes. :ciaoo:

Thjeshte munde ta parashtroje ne menyre tjeter duke mos caktuar gjini sepse pyetja del e palogjikshme. :mah
 

alberto

Waiting for...
Titulli: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

Po e percaktove gjinine atehere do te kuptohet menjehere, keshtu qe realisht eshte parashtruar gabimisht detyra, por eshte nje truk i vogel e munde ta habit ndonjerin.
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Kush e gjen i pari, pason shperblimi?

OK mqs dhe shperblimi u dha dhe pergjigja u gjet,tema mbyllet :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top