• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kujt nga Forumit do i jepnit shpulla ose dajak?

Vinjol

Status offline...... KÇK
Skam arsye asnjeri/s per me i gjujt
ama @Dorina do ja kisha dhene 1 pllembe ti drejtoheshin rrelat
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Mos m gudulis se mvje me qesh 😆
O cka te gudulis o malok ajo po thote jane si thuper,
Larg qofte me qenw thupra thane
Ti bejne by... vija vija
 

Tomka

Anëtar i ri
Sa popull i dhunshem jemi, menja ke shpullat dhe dajaku na rri lol. Nderkohe bota ka evolu dhe shpullat nuk i perdor ven e pa ven :p lol lol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Sa popull i dhunshem jemi, menja ke shpullat dhe dajaku na rri lol. Nderkohe bota ka evolu dhe shpullat nuk i perdor ven e pa ven :p lol lol
Heu😱
 
Top