Kolegji me i mire shqiptar

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Ashtu e vertet... Ky kolegj ish shum i mir. Kam shiku pardje kete faqe me dike, ish mjaft interesant. //Nje gje e mohoj tek studimet ne ballkan, permbajn teper teper teori. Eshte normale qe ska studim pa teori, porse ne Ks edhe Mk ashtu ish, teper permbajne teori studimet me shum sesa normale... Dhe kete gje e shoh ngarkese te panevojshme per trurin. // duhet te jete ne mase si teoria, ashtu edhe praktika.. Meqenese praktika nevojitet shum (ne jete)....por edhe teoria pa praktike (pune) sduhet gje.
 

Aver

.
V.I.P
Jo vetem ne rajon por edhe univers... dhe me gjere.

Si nuk mesuan nje here te bejne nje reklame me kreative.
 
Top