Keni flirtuar ndonjehere?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Aha ktu tek burrat e martuar e humba fillin une. :unsure: Jazek kush nuk shef punet e veta dhe merret me te dashurit/burrat e te tjerve!
 
Top