• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
Me gjithe respektin qe kam per disa, qe sjane te shumte
Me dukeni shume Veshtrim Kritikues
Dhe sme intereson nese eshte reciproke :p, doja vetem ta dinit (jo se se dinit)

P.s: ne rregull stafi tani?
 

WxP

Grupi
Kur pozicionohesh ne Veshtrim Kritikues duhet nisesh nga vetja se sa Veshtrues Kritikues je lool
 

Vie

Anavie
Erdha te pershendesja dike, dhe mu versulet te gjithe si ujqer. 😁
Kalofshi bukur ne vazhdim!
Je qe je kur te ikesh atje mi Bej te fala @Monique -s me tanga te kuçe ose me sakte Arifi.t
Thuj qe Niku ose @WxP te pakten nuk vesh tanga per me rekrute ushtar. lool
Thuj Edhe qe nuk ishte aspak forum kurviçkash si me Tha ai . Jo per gje po sme la kohe t’ja thonjam vete :D

Sdi pse mdel Arif.🤔

@Monique origjinale se mos besh gabim me qesh se Ti shkula rrelat.:p


Jam n’teme.
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Je që je kur te ikesh atje mi Bej te fala @Monique -s me tanga te kuçe ose me sakte Arifi.t
Thuj që Niku ose @WxP te pakten nuk vesh tanga per me rekrute ushtar. lool
Thuj Edhe që nuk ishte aspak forum kurviçkash si me Tha ai . Jo per gje po sme la kohe t’ja thonjam vete :D

Sdi pse mdel Arif.🤔

@Monique origjinale se mos besh gabim me qesh se Ti shkula rrelat.:p


Jam n’teme.
E madhe je 😂
 
  • Zemer
Reactions: Vie

Marla

Rootless Tree!
...ju kerkoj ndjese te gjithe atyre që me kane permendur ne wall dhe ne PM, dhe nuk ju kam kthyer pergjigje 🥺🥺
Tashme, e kam shm te kufizuar kohen virtuale.
Ju pershendes,
🤗🤗🤗
Na prit se erdhem si forum te te falimentojme :p lool

Pune te mbare ishalla ecen mbare ky sezon koti! 🤗😍
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
...ju kerkoj ndjese te gjithe atyre që me kane permendur ne wall dhe ne PM, dhe nuk ju kam kthyer pergjigje 🥺🥺
Tashme, e kam shm te kufizuar kohen virtuale.
Ju pershendes,
🤗🤗🤗
Ste falim joooooo
Po nuk na qerase me embelsirat e tua 😝
In bocca al lupo ❤
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Goca,

A e keni ba bakllavan? A e keni embelsu hiq? ;)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
@Vajza a ishe ne dasem te Sylejman Rexhepit?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top