• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Vie

Esprit libre
Faleminderit @Chupachups gjithashtu per ty .😊

2) per temen :
Un nese kam dicka ta thèm troc e si bie per Kine .
Burrat e martuar posi . U vyshk Lulja se Ju pré entusiasmi ne mes lol .

Hani Hani lepini buzet se un po haj kte qe kam ne shpi .
Ky me ushqen , ky me ujit po qysh .
Ktu vetem forumoj si te gjithe Ju .:D Ju pelqeu apo jo pak me intereson .
Ama ndryshe nga disa ktu per mua vellai ngel vella , shoku shok e miku mik.
Nuk i haj e lepij sepse neser nuk mund Te jem me moter/shoqe/mike me te .
Cdo kush ka vendin e tij .:)
Ndryshe nga ty un Jam vetvetja e nuk Bej lojra . U acarove se Ta lash seen msg ?
E bera sepse nuk ka rikthim me me ty . Nuk ja vlen . Rruget Tona jan Te ndara tani kshuqe vazhdo forumo .
Fale temes me i llaf Thash ate te verteten . Nuk près replikime Flm .😊

3) @Ledia hun ke mbyll pm ?
 
Faleminderit @Chupachups gjithashtu per ty .😊

2) per temen :
Un nese kam dicka ta thèm troc e si bie per Kine .
Burrat e martuar posi . U vyshk Lulja se Ju pré entusiasmi ne mes lol .

Hani Hani lepini buzet se un po haj kte qe kam ne shpi .
Ky me ushqen , ky me ujit po qysh .
Ktu vetem forumoj si te gjithe Ju .:D Ju pelqeu apo jo pak me intereson .
Ama ndryshe nga disa ktu per mua vellai ngel vella , shoku shok e miku mik.
Nuk i haj e lepij sepse neser nuk mund Te jem me moter/shoqe/mike me te .
Cdo kush ka vendin e tij .:)
Ndryshe nga ty un Jam vetvetja e nuk Bej lojra . U acarove se Ta lash seen msg ?
E bera sepse nuk ka rikthim me me ty . Nuk ja vlen . Rruget Tona jan Te ndara tani kshuqe vazhdo forumo .
Fale temes me i llaf Thash ate te verteten . Nuk près replikime Flm .😊

3) @Ledia hun ke mbyll pm ?
Serjozisht e ke ti mi ?

Futja nje re qeshme se po vjen fundi botes 😅
 

Vie

Esprit libre
Jane gjera te ndjeshme keto qe ke shkruar, te fshehesh nje ndjenje, ta mbash ne vete, te digjesh per ta shprehur dhe serish ta perpunosh ne vete eshte tmerri vet...
@Darius o yll ne shpirt e shkrim se me shume nuk te njoh . Nuk kam fshehur asnje une asnje e asgje . Ndryshe do vishja siluheten time rouge e do shkoja tek tema perkatese.
Nuk mund te kesh ndjenje per dike pa e patur perballe te Te shohi e ta shohesh ne sy.
Ndaj harroni qe me germa te lindin kto ndjenja .😊
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Faleminderit @Chupachups gjithashtu per ty .😊

2) per temen :
Un nese kam dicka ta thèm troc e si bie per Kine .
Burrat e martuar posi . U vyshk Lulja se Ju pré entusiasmi ne mes lol .

Hani Hani lepini buzet se un po haj kte qe kam ne shpi .
Ky me ushqen , ky me ujit po qysh .
Ktu vetem forumoj si te gjithe Ju .:D Ju pelqeu apo jo pak me intereson .
Ama ndryshe nga disa ktu per mua vellai ngel vella , shoku shok e miku mik.
Nuk i haj e lepij sepse neser nuk mund Te jem me moter/shoqe/mike me te .
Cdo kush ka vendin e tij .:)
Ndryshe nga ty un Jam vetvetja e nuk Bej lojra . U acarove se Ta lash seen msg ?
E bera sepse nuk ka rikthim me me ty . Nuk ja vlen . Rruget Tona jan Te ndara tani kshuqe vazhdo forumo .
Fale temes me i llaf Thash ate te verteten . Nuk près replikime Flm .😊

3) @Ledia hun ke mbyll pm ?
boooo ca kontradikte ne nje mesazh te vetem
Nashi ujitesh mire , na bohet qejfi

po per ujtsin e kishe pjesen e fundit apo per shtriresin lol lol

PS: sorry eeee , po me ka kap budalliku sot
 

Vie

Esprit libre
Un e ujit kam qen saher .
Po normale qe nuk kupton gje dhe Te duken kontradiktore.:D
Kur te iki kjo faze e budallallekut lexoje dhe njehere.😀
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
@Vie po bej si po bej pa e lexu dy here se ate lomsh qe ke gatu , vallaj kohen ja kushtoj ndonje shkrimi qe kam e ci marr ...se asaj pacavurit tend shume shume si front thashethemi do perfundoj :)
 
Top