• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jepni voten dhe mendimin per Useri DiNaMiTi

Jepni voten dhe mendimin per Useri DiNaMiTi

 • Po

  Votat: 5 71.4%
 • Jo

  Votat: 2 28.6%

 • Totali i votuesve
  7
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Persh Useri DiNaMiTi Ka Ber Kerkes Per Acc Livel 5


¤¤¤|14:56|¤ NickServ DiNaMiTi
¤¤¤|14:56|¤ NickServ Ora di registrazione: Sab 16 Giu 2012 - 06:05:12 EDT
¤¤¤|14:56|¤ NickServ Ultimo accesso: Gio 18 Ott 2012 - 08:05:02 EDT
¤¤¤|14:56|¤ NickServ Ultimo messaggio di quit: Mirupafshim
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Jepni voten dhe mendimin per Useri DiNaMiTi

Mbasi u mor ne testim nga un, aleksus dhe albanian_kajzer, vendosem qe ta shtojm livel 4 per nji jav, dmth e kemi ven ne prov mbas nji jave do i ripyten komandat.
Nderkohe shikojme aktivitetin e tij , impenjimin.
Do ta ket shume me te lehte ta meritoj aksesin.

¤¤¤|00:13|¤ -ChanServ- DiNaMiTi aggiunto alla lista di accesso di #shqiperia con il livello 4.
¤¤¤|00:13|¤ -ChanServ- DiNaMiTi aggiunto alla lista di accesso di #ndihme con il livello 4.
¤¤¤|00:13|¤ -ChanServ- DiNaMiTi aggiunto alla lista di accesso di #stafi con il livello 3.
 
Last edited:

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Jepni voten dhe mendimin per Useri DiNaMiTi

Ca do bejme me kete sepse po ben 2 jave e ca qe eshte akoma Half-op ?!
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Jepni voten dhe mendimin per Useri DiNaMiTi

BuRreLsss Shifeni Vet Sepse Un Dhe Per Disa Dit Nuk Kam C'bej. Si Te Jet Me Mir Per Ju...
Besoj Qe Gjith Kjo Koh I Ka Mjaftuar Per Te Mesuar Komandat.
 
Last edited:

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Jepni voten dhe mendimin per Useri DiNaMiTi

Jam i mendimit ta shtojme, eshte aktiv, kjo ka rendesi, sa per komandat, pasi per ato e lame halfop them se do ti mesoje edhe duke i praktikuar.
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Jepni voten dhe mendimin per Useri DiNaMiTi

Atehere kalon ne level 5 pasi ndejti me shume se 3 jave level 4....Pershtypjet per te jane pozitive nga koleget sop.
Flm :).
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top