Ja 5 shenjat e horoskopit të lindura për të udhëhequr

5. Luani
Luanët janë të njohur për vendosmërinë e tyre, prandaj nuk është për t’u habitur që ata janë në listën e shenjave më udhëheqëse të zodiakut. Megjithatë, lloji i tyre udhëheqës është ndër ato më të butë. Personaliteti nuk është gjithçka që kërkojnë, ata e dinë se është e vështirë për të fituar respektin nga të tjerët.4. Akrepi

Akrepët kanë një mënyrë të veçantë për ta shikuar botën rreth tyre, kështu që udhëheqja e tyre është përpjekja për të gjetur vendin e tyre në këtë botë të çmendur. Ata janë shumë të përpiktë dhe dëshirojnë të jenë efektive në çdo gjë që bëjnë, kështu që ata nuk mund të qëndrojnë me njerëz pa dinjitet dhe paaftësi.3. Peshqit
Njerëzit e lindur në shenjën e Peshqeve janë jashtëzakonisht inteligjente dhe intuitiv, kështu që nuk mund t’i manipuloni ose t’i mashtroni. Ata mund të shohin në shpirtin tuaj, kështu që e dinë shumë mirë se çfarë duhet të bëni ose nuk duhet të bëni. Të paktën kjo është ajo që mendojnë .


2. Virgjëresha
Zakonisht nuk kanë personalitete shumë të durueshëm, por janë shumë emocionalë dhe kombinimi i tyre ndonjëherë krijon shpërthime të mëdha të urdhrave, fyerjeve dhe dënimeve të formave të ndryshme. Ndeshja perfekte për njerëzit që janë të pavendosur, si thoni?1. Peshorja
Peshorja është lloji më i frikshëm i udhëheqësve – të heshtur. Ata nuk do t’ju drejtojnë drejtpërsëdrejti, por do t’ju detyrojnë të bëni atë që ata presin nga ju, duke përdorur masa shumë kreative. Kjo i bën ata lider jashtëzakonisht të efektshëm, kështu që ata zakonisht marrin diçka në këmbim për personalitetin e tyre të kërkuar – suksesin profesional.Noa.al
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
E dija qe Luani eshte i 1
@DeliriumMind e @Arfenilla as ju sju ze e pasmja vend :p

Ve syze mi hahahaahhaahahah
Luani eshte i pari nga fundi

Por jo sepse nuk eshte i zoti... thjesht preferon kualitetin ?
Duke I ber tgjith per vete ?
Ja kshu ju a prishim menjen robve ne
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Ka prishni mendjen shenjave te tjera e kishe fjalen??

Ehe
Di gjo ti per kto?
Apo je shenj tjeter e maskuar si luan?
Kompilo cik skeden dhe me thuaj rezultatin
Sidomos ku e ke henen, djellin dhe marsin ?
@Nicktjeter e kam bo me fol me vete ahahahahahah
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Ehe
Di gjo ti per kto?
Apo je shenj tjeter e maskuar si luan?
Kompilo cik skeden dhe me thuaj rezultatin
Sidomos ku e ke henen, djellin dhe marsin ?
@Nicktjeter e kam bo me fol me vete ahahahahahah
Ajo ka lindur duke fol me vete... nuk ke nevoje te lodhesh??
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Ajo ka lindur duke fol me vete... nuk ke nevoje te lodhesh??
Ti po ti

Leri llafet dhe mthuj cik ca thot skeda ahahaha qe te di me ke kam tboj ahahahaha
 

Hope

◕‿◕
Luani eshte i fundit nga te peste?
Shikoje mire renditjen, apo harrova une qe je luaneshe ti, e lexon si te duash?
Kush e hap listen? Luani:p crendesi ka vendi :p
Mua tek keto temat e horoskopit nqs nuk gjej luanin aty, me zhgenjejne shume :p
Ve syze mi hahahaahhaahahah
Luani eshte i pari nga fundi

Por jo sepse nuk eshte i zoti... thjesht preferon kualitetin ?
Duke I ber tgjith per vete ?
Ja kshu ju a prishim menjen robve ne
Hahhaha ska si Luani po smarin vesh keta :p
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Bo boo... ashendent akrepi me doli?

Ja pse te dua dhe te urrej njekohesisht ??
Thjesht po prisja konfirmimin ?

Po henen nga e ke
Jam bo eksperte ne koh pandemie ahahaha me mungon vetem te filloj te lexoj tarocchi ahahahahahaa
 

Hope

◕‿◕
Ja pse te dua dhe te urrej njekohesisht ??
Thjesht po prisja konfirmimin ?

Po henen nga e ke
Jam bo eksperte ne koh pandemie ahahaha me mungon vetem te filloj te lexoj tarocchi ahahahahahaa
Do ma besh pak astrogramen?:p
E di qe jam perfekte ama pres konfirmimin e nga qielli :p
 
Top