Horoskopi: Parashikimi Serioz

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M

Horoskopi për sot 31 maj​Dashi
Nuk do jeni në ditën më të mirë, prandaj do duhet ende të prisni për të gjetur personin e duhur. Financat do jenë përgjithësisht të mira, falë mënyrës shumë të mirë të menaxhimit.
Demi
Nuk do jeni në humorin e duhur dhe nuk do keni durim të kërkoni personin ideal. Financat do jenë goxha të mira. Nuk pritet asnjë problem apo vështirësi në këtë sektor, kështu që mund të rrini të qetë.
Binjakët
Sot nuk do e gjeni personin e duhur dhe nuk do e ndryshoni dot statusin, megjithëse e ndjeni veten shumë të lodhur. Klima yjore për sektorin e financave do jetë e dyzuar. Matuni mirë para se të hidhni çdo lloj hapi.
Gaforrja
Do jeni gati të bëni gjithçka vetëm për të filluar një lidhje. Vetmia ju ka ardhur në majë të hundës. Buxhetin do e menaxhoni me shumë përkujdes dhe nuk do keni vështirësi.
Luani
Do takoni disa persona interesantë dhe do filloni një histori dashurie pasionante. Yjet do ju mbështesin mjaft në planin financiar dhe do bëheni më të qartë për gjendjen në të cilën ndodheni.
Virgjëresha
Do keni mundësi për aventura kalimtare, asgjë më tepër se kaq. Për të stabilizuar financat duhet të mundoheni shumë. Jo çdo gjë është aq e lehtë sa duket. Nëse duhet, kërkoni ndihmë.
Peshorja
Do bëni çmos që të filloni një lidhje të re këto kohë. Vetmia është bërë e padurueshme për ju. Me financat duhet të bëni kujdes. Mos e teproni me shpenzimet!
Akrepi

Do jeni më të vendosur se kurrë të filloni një histori dashurie me personin që ka kohë që ju tërheq. Të ardhurat duhen menaxhuar me shumë kujdes që të mos keni vështirësi.
Shigjetari
Do fiksoheni pas dikujt dhe nuk do hiqni dorë derisa t’ia dilni mbanë. Financat do jetë të qëndrueshme, duke qenë se do mateni disa bërë para se të kryeni çdo shpenzim.
Bricjapi
Venusi do sjellë fat për beqarët. Financat nuk do kenë vështirësinë më të vogël. Do e dini mirë në çfarëdolloj hapash që do të hidhni për të pasur sukses në punë.
Ujori
Do jetë një ditë normale për ju. As takimet nuk do mungojnë, por as lidhje dashurie nuk do mund të filloni. Duhet ende të prisni. Financat do kenë disa tronditje për shkak të shpenzimeve.
Peshqit
Nuk duhet të pranoni çdo lloj ftese pa qenë të sigurt se ata persona nuk do ju bëjnë keq. Në planin financiar do kryeni transaksione të
rëndësishme dhe gjendja do jetë goxha e stabilizuar.
 
?????
Kur me flet horoskopi per passion
Look Out Uh Oh GIF by ALL ELITE WRESTLING
 

Monique

With or Without u
Shigjetari
Do fiksoheni pas dikujt dhe nuk do hiqni dorë derisa t’ia dilni mbanë. Financat do jetë të qëndrueshme, duke qenë se do mateni disa bërë para se të kryeni çdo shpenzim.
per financat eeeee normal
per ate te fiksumen, do e kete per noi shigjetar tjeter ,se vetem po u fiksu ndonje me mua lool
 
Tre shenjat e horoskopit që do të shkëlqejnë gjatë muajit korrik


Korriku i këtij viti do të jetë muaj me shumë fat për tri shenja: Gaforrja, Luani dhe Shigjetari. Nëse keni indur në këto shenja, përgatituni për një trasformim pozitiv.
Gaforrja Ky muaj do të jetë për ju i mbushur me energji pozitive, ndjeshmëri dhe me një intuitë të pakuptueshme. Nëse ndiheni konfuzë apo të mbushur me ndjesi të ndryshme, gjithçka është ok. Ky është një përjetim i gjendjes shpirtërore që po ndryshon, por që shumë shpejt do të marrë formë nga ndryshimi i planeteve rreth universit. Duhet pak kohë për stabilizim. Keni një qëndrim koherent për dashurinë që keni për të tjerët dhe kur Dielli të hyjë në shenjën e Luanit, më 22 korrik, përgatituni të merreni më shumë me veten dhe të bëni gjërat më interesante duke mbajtur veten në qendër.


Luani Me Diellin në Gaforre, ju do të ndjeni më shumë siguri. Ky muaj do të jetë periudha më e mirë për të prekur më nga afër ëndrrat, vizionet, punët artistike dhe ato kreative që keni ndër mend të bëni. Duhet të ndjeni më shumë dashurinë e të gjithë njerëzve që keni rrotull, madje gjatë kësaj kohe, ju do të gëzoni të gjitha qëllimet që i keni vënë vetes gjatë këtij viti. Kjo është një periudhë e thellë rikuperimi, madje edhe për dashurinë që keni pritur për veten. Gjatë kësaj kohe, shfrytëzoni kohën për ide të reja dhe kur Dielli të hyjë në “shtëpinë” tuaj, pas datës 20 korrik.Shigjetari Ndryshimi i yjeve këtë muaj do të ketë ndikim edhe tek ju, madje eklipsi i Diellit, pas datës 12 korrik do të ndikojë drejtpërdrejt në shenjën tuaj dhe do t’ju dhurojë një periudhë shumë të bukur. Sigurohuni që ëndrrat e shkruara t’i bëni ëndrrat realitet. Dëgjoni zemrën, sepse asnjëherë më parë nuk keni pasur një periudhë si kjo. Sapo Dielli të hyjë në shenjën tuaj, gjithçka do të flasë për ju. Edhe sa u përket projekteve të reja, kjo do të jetë periudhë mjaft e mirë
 

Endrra

VIP
V.I.P
Tre shenjat e horoskopit që do të shkëlqejnë gjatë muajit korrik


Korriku i këtij viti do të jetë muaj me shumë fat për tri shenja: Gaforrja, Luani dhe Shigjetari. Nëse keni indur në këto shenja, përgatituni për një trasformim pozitiv.
Gaforrja Ky muaj do të jetë për ju i mbushur me energji pozitive, ndjeshmëri dhe me një intuitë të pakuptueshme. Nëse ndiheni konfuzë apo të mbushur me ndjesi të ndryshme, gjithçka është ok. Ky është një përjetim i gjendjes shpirtërore që po ndryshon, por që shumë shpejt do të marrë formë nga ndryshimi i planeteve rreth universit. Duhet pak kohë për stabilizim. Keni një qëndrim koherent për dashurinë që keni për të tjerët dhe kur Dielli të hyjë në shenjën e Luanit, më 22 korrik, përgatituni të merreni më shumë me veten dhe të bëni gjërat më interesante duke mbajtur veten në qendër.


Luani Me Diellin në Gaforre, ju do të ndjeni më shumë siguri. Ky muaj do të jetë periudha më e mirë për të prekur më nga afër ëndrrat, vizionet, punët artistike dhe ato kreative që keni ndër mend të bëni. Duhet të ndjeni më shumë dashurinë e të gjithë njerëzve që keni rrotull, madje gjatë kësaj kohe, ju do të gëzoni të gjitha qëllimet që i keni vënë vetes gjatë këtij viti. Kjo është një periudhë e thellë rikuperimi, madje edhe për dashurinë që keni pritur për veten. Gjatë kësaj kohe, shfrytëzoni kohën për ide të reja dhe kur Dielli të hyjë në “shtëpinë” tuaj, pas datës 20 korrik.Shigjetari Ndryshimi i yjeve këtë muaj do të ketë ndikim edhe tek ju, madje eklipsi i Diellit, pas datës 12 korrik do të ndikojë drejtpërdrejt në shenjën tuaj dhe do t’ju dhurojë një periudhë shumë të bukur. Sigurohuni që ëndrrat e shkruara t’i bëni ëndrrat realitet. Dëgjoni zemrën, sepse asnjëherë më parë nuk keni pasur një periudhë si kjo. Sapo Dielli të hyjë në shenjën tuaj, gjithçka do të flasë për ju. Edhe sa u përket projekteve të reja, kjo do të jetë periudhë mjaft e mirë
Si muaj i ditelindjes ma qan me oiii kjo .. se mar vesh cka shkruar ?
 
Dashi-Gjërat mund të duken sikur po lëvizin më shpejt nga sa do të dëshironit, gjë që mund të shkaktojë një farë nervozizmi tek ju.


Demi-Do të jetë një ditë produktive dhe aktive, edhe nëse energjia juaj është pak e ngadalshme këtë mëngjes. Mos u shqetësoni nëse nuk mund të dilni nga shtrati.

Binjakët-A mendoni se dikush nuk është plotësisht i sinqertë me ju tani? Bëjani të qartë këtij miku, shoku ose thjesht një të njohuri se kërkoni korrektesë në marrëdhënien tuaj.

Gaforrja-Lajmet e mira në mëngjes do t’ju stimulojnë mendjen tuaj duke ju lejuar të dilni me plane shumë të ndryshme për atë që doni të bëni me ditën tuaj.

Luani-Nëse ndjeni tensionin tuaj të gjakut në rritje nesër, ju duhet të bëni më shumë se thjesht të merrni frymë thellë. Ka ardhur momenti t’i trajtoni problemet me një mënyrë tjetër.

Virgjeresha-Për një pasqyrë të veçantë për problemet tuaja më të fundit, drejtohuni te një prej miqve tuaj. Duhet të konsultoheni me dikë që është në të njëjtën situatë si ju.

Peshorja-A ndiheni sikur po jepni më shumë se sa merrni në një miqësi? Nëse është kështu, është koha që të keni një bisedë të drejtpërdrejtë me të.

Akrepi-Nëse rutina juaj po fillon të jetë e mërzitshme, rezistojini dëshirës për të krijuar një problem vetëm për hir të të pasurit diçka për të cilën mund të flisni! Ju duhet të shmangni konfliktin tani më shumë se kurrë.

Shigjetari-Nëse jeni duke punuar për të forcuar ose mbështetur një romancë nesër, atëherë çojeni deri në fund synimin tuaj! Thashetheme të shëmtuara ose disa gënjeshtra mund t’jua prishin pak ditën, por e vërteta do të dalë në dritë.

Bricjapi-Dëshiron të provoni një sport apo hobi të ri, por keni frikë se do të dështoni në të? Mos u shqetësoni, të gjithë e dinë se duhet kohë për të zhvilluar aftësi të reja!

Ujori-Mos u habitni nëse këtë të enjte takoni një person interesant. Ai mund të stimulojnë mendjen tuaj dhe të angazhojë zemrën tuaj në një nivel më të lartë dhe më të ri.

Peshqit-Njerëzit do t’i përgjigjen shumë më mirë shembujve konkretë sesa koncepteve të dykuptimta, kështu që nëse përpiqesh të nxjerrësh në pah një ide, do të duhet ta bësh me fakte.
 

Ragnar

Anëtar i ri
Ujori-Mos u habitni nëse këtë të enjte takoni një person interesant. Ai mund të stimulojnë mendjen tuaj dhe të angazhojë zemrën tuaj në një nivel më të lartë dhe më të
Mos je ti personi, biles te pregaditna mire, te rregullohem pak, mos te dal si vampir :D
 
Mos je ti personi, biles te pregaditna mire, te rregullohem pak, mos te dal si vampir :D
Uueeeee
Pse ujor je ti? ?

Smund te jem un ajo sepse shif sa sterr e kam un :
Luani-Nëse ndjeni tensionin tuaj të gjakut në rritje nesër, ju duhet të bëni më shumë se thjesht të merrni frymë thellë. Ka ardhur momenti t’i trajtoni problemet me një mënyrë tjetër.


b96ea7b06bc2210f4d334ebc9a18d28f.jpg
 

Kjo e premte do jetë e vështirë vetëm për tre shenja të horoskopit​

Demi

Ajo që do ta bëjë këtë një ditë të vështirë është një ndjenjë konfuzioni nga e cila ti nuk heq dorë lehtë. Kur menduat se e gjetën drejtimin, u kthyet sërish në dyshime Ju doni fakte. Ju doni të dini se e ardhmja është e sigurt dhe se çdo hap juaj është i përcaktuar me kujdes.


Luani

Ka vetëm një arsye pse kjo do të jetë një ditë kaq e vështirë për ju, dhe kjo është sepse keni jetuar duke pritur diçka tjetër nga ajo që keni. Keni vendosur një standard kaq të lartë për veten tuaj, saqë çdo gjë më pak se përsosmëri tani konsiderohet një fyerje, një zvarritje dhe humbje e inteligjencës suaj. I ke bërë një dëm vetes dhe tani po vuan pasojat e pritshmërive të larta që ke vendosur. Mos u shytni në dëshpërim.

Peshqit

Nuk ka dyshim se meritoni një ditë të mrekullueshme, dhe do të keni shumë të tilla, por sot yjet nuk janë në anën tuaj, plus është e Premte e Zezë. Do keni disa vështirësi me shëndetin mendor. Fokusohuni në punë krijuese.
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Pa ma sillni ate peshoren iher :S
 

Desa

Felix Culpa
S/M

Kjo e premte do jetë e vështirë vetëm për tre shenja të horoskopit​

Demi

Ajo që do ta bëjë këtë një ditë të vështirë është një ndjenjë konfuzioni nga e cila ti nuk heq dorë lehtë. Kur menduat se e gjetën drejtimin, u kthyet sërish në dyshime Ju doni fakte. Ju doni të dini se e ardhmja është e sigurt dhe se çdo hap juaj është i përcaktuar me kujdes.


Luani

Ka vetëm një arsye pse kjo do të jetë një ditë kaq e vështirë për ju, dhe kjo është sepse keni jetuar duke pritur diçka tjetër nga ajo që keni. Keni vendosur një standard kaq të lartë për veten tuaj, saqë çdo gjë më pak se përsosmëri tani konsiderohet një fyerje, një zvarritje dhe humbje e inteligjencës suaj. I ke bërë një dëm vetes dhe tani po vuan pasojat e pritshmërive të larta që ke vendosur. Mos u shytni në dëshpërim.

Peshqit

Nuk ka dyshim se meritoni një ditë të mrekullueshme, dhe do të keni shumë të tilla, por sot yjet nuk janë në anën tuaj, plus është e Premte e Zezë. Do keni disa vështirësi me shëndetin mendor. Fokusohuni në punë krijuese.
Po për besë! Gati u çmenda nga zhurma e festës mbrëmë 😂😂😂😂
 

Kjo e premte do jetë e vështirë vetëm për tre shenja të horoskopit​

Demi

Ajo që do ta bëjë këtë një ditë të vështirë është një ndjenjë konfuzioni nga e cila ti nuk heq dorë lehtë. Kur menduat se e gjetën drejtimin, u kthyet sërish në dyshime Ju doni fakte. Ju doni të dini se e ardhmja është e sigurt dhe se çdo hap juaj është i përcaktuar me kujdes.


Luani

Ka vetëm një arsye pse kjo do të jetë një ditë kaq e vështirë për ju, dhe kjo është sepse keni jetuar duke pritur diçka tjetër nga ajo që keni. Keni vendosur një standard kaq të lartë për veten tuaj, saqë çdo gjë më pak se përsosmëri tani konsiderohet një fyerje, një zvarritje dhe humbje e inteligjencës suaj. I ke bërë një dëm vetes dhe tani po vuan pasojat e pritshmërive të larta që ke vendosur. Mos u shytni në dëshpërim.

Peshqit

Nuk ka dyshim se meritoni një ditë të mrekullueshme, dhe do të keni shumë të tilla, por sot yjet nuk janë në anën tuaj, plus është e Premte e Zezë. Do keni disa vështirësi me shëndetin mendor. Fokusohuni në punë krijuese.
Mu me iku zari qe doli sabiani 🤪😂
 
Top