Horoskopi: Parashikimi Serioz

Parashikimi i Dates 8 Janar 2012

Dashi
Sektori i jetes ne cift do jete me i favorizuari sot. Ne program do jete sharmi, joshja, ngrohtesia dhe bashkepunimi. Organizoni edhe nje darke romantike me qirinj! Ka shume mundesi qe dikush te bjere pre e sharmit te beqareve. Me ne fund vetmia do te mbaroje! Ne sektorin e financave rekomandohet maturia. Studiojeni mire buxhetin para se te beni shpenzime pa limit!
Demi
Influenca e Venusit do jete e madhe ne jeten e cifteve. Do keni mundesi te enderroni dhe te perjetoni emocionet e fillimit te lidhjes suaj. Shfrytezojeni diten ne maksimum. Beqaret do terhiqen me shume se kurre nga jeta ne cift edhe pse lirine e kane te shenjte. Do keni fat sot! Ndikimi pozitiv i Merkurit ne planin financiar do iu sjelle qendrueshmeri dhe qetesine e kerkuar.
Binjaket
Dashuria do shkoje mire sot pas disa problemeve qe keni pasur kohet e fundit. Guximi qe keni do iu ndihmoje te kaloni cdo pengese dhe nuk do i rezistoni pasionit. Ju beqare duhet te hiqni dore nga kerkesat e pakuptimta sepse ne kete menyre nuk do e gjeni shpirtin binjak. Neptuni do iu prishe pune me financat. Mos beni shpenzime pa mbarim sepse buxheti do dobesohet ndjeshem.
Gaforrja
Rutina e jetes ne cift do jete me e veshtire se kurre per t’u duruar dhe do e keni te veshtire edhe te dialogoni me partnerin. Beni sa te mundni qe te ndryshoni ambientin. Beqaret edhe pse do kene nje takim te bukur dhe qe mund t’ua ndryshoje jeten nuk do duan te krijojne nje lidhje. Ne pune, projektet qe do filloni do jene te kenaqshme dhe do e permiresojne mjaft buxhetin.
Luani
Per pjesen me te madhe te cifteve do kete shume permiresime ne jeten sentimentale. Planetet parashikojne nje rizgjim te ndjenjave dhe emocioneve. Beqaret, ne vend qe te tregohen shume kerkues dhe perfeksioniste ne dashuri duhet ta lene veten te lire. Asnje planet nuk do ndikoje tek financat dhe do e keni me te lehte t’i menaxhoni ato. Ulni se pari shpenzimet e tejskajshme.
Virgjeresha
Ka ardhur koha ta qartesoni lidhjen tuaj dhe diskutoni shtruar me partnerin. Keni mundesine te zgjidhni ato probleme qe kane kohe qe iu shqetesojne. Per beqaret, nje aventure kalimtare qe ka nisur mund te marre nje kthese tjeter. Do mendoni per dicka me serioze! Flisni me ekspertet dhe gjeni menyren e duhur per te bere pak ekonomi. Po vazhduat te harxhoni do e keni punen pisk.
Peshorja
Gjate kesaj dite disa cifte rrezikojne zenka te renda te cilat mund te shkojne edhe deri ne ndarje. Nga ana tjeter ata qe kane nje lidhje te forte do pesojne vetem tronditje te vogla. Beqaret me ne fund do jene te vendosur te krijojne nje lidhje te qendrueshme. Do gjeni dike interesant! Fati do jete ne anen tuaj ne planin financiar. Saturni do jete planeti qe do iu mbeshtese.
Akrepi
Per ciftet, debatet dhe konfliktet do te shtohen. Ju keni shume deshire te dominoni mbi tjetrin dhe atij qe keni ne krah i ka ardhur ne maje te hundes. Beqaret do te perjetojne caste te nxehta dhe pasiononte edhe pse do jene te shkurtra. Perfitoni sa me shume nga jeta! Do merreni me shume me menaxhimin e financave sepse do mendoni edhe per te ardhmen tuaj. Mos ndermerrni rreziqe.
Shigjetari
E keni idealizuar aq shume partneri tuaj saqe do zhgenjeheni me debatin me te vogel qe do beni sot. Nuk do jete dite e mire per ju duke qene se do jeni te merzitur. Edhe per beqaret ka pak mundesi qe te shfaqet shpirti binjak. Mundohuni te dilni me miqte dhe te mos mendoni shume per dashurine. Ne planin financiar do keni deshire te shpenzoni, por do tregoheni edhe te matur.
Bricjapi
Asgje e rendesishme nuk do ndodhe ne jeten tuaj ne cift. Vetem Marsi do kete nje ndikim indirekt dhe mund te provokoje keqkuptime fatmiresisht pa pasoja. Beqaret do fillojne kerkimin e zemrave. GJithe mundi juaj do te shperblehet dhe do keni sukses. Nuk do kete permiresim te ndjeshem te financave megjithate mundohuni te mos shpenzoni shume qe situata mos perkeqesohet.
Ujori
Jeta ne cift do jete me e animuar dhe me e kendshme se kohet e fundit. Ata qe kane pasur debate do gjejne menyren e duhur per te ndrequr situaten. Beqaret qe shkojne “lule me lule” duhet te marrin masa dhe te mbrohen nga semundjet seksualisht te transmetueshme. Duke dashur te ndryshoni gjithe pamjen e jashtme do shpenzoni pa u menduar derisa t’i boshatisni xhepat.
Peshqit
Venusi do sjelle nje dhurate mjaft te bukur per te gjithe ciftet: lumturine! Mundohuni ta shfrytezoni diten deri ne maksimum. Beqaret do fillojne nje histori te re dashurie. Mos flisni me asnje madje as me miqte me te ngushte sepse ky sekret do iu shijoje edhe me teper. Saturni do iu ndihmoje me financat. Mos mendoni se ai do shtoje te ardhurat sepse do iu ndihmoje vetem me menaxhimin.
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
25 Mars 2020
Dashi
21 Mars - 19 Prill
Gjatë kësaj dite do të jeni mjaft të tensionuar. Në dashuri do të ketë vendosmëri. Ndërsa puna kërkon kujdes, sidomos sa i takon marrëveshjeve. Bëni mirë që të mendoni lidhur me atë që thoni.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Do të ketë një përmirësim sa i takon shëndetit fizik. Në dashuri ekziston një mundësi, edhe për ata që kanë kohë që nuk janë në një lidhje. Puna do të ecë mirë dhe ky do të jetë nju moment i rëndësishëm.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Mundohuni që të pushoni disi, pasi do të ndiheni pak të lodhur. Ndjenjat do të kenë rikuperim të ndjeshëm. Në punë dhe çështjet financiare duhet të tregoheni të kujdesshëm dhe të sqaroni disa gjëra.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Në këtë moment jeni mjaft të lodhur dhe nervoz. Kjo gjë mund të reflektojë në dashuri dhe në raportin në çift. Mundohuni që të shmangni konfliktet e kota në punë.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Gjatë kësaj dite do të ndiheni pozitiv, por nuk do të mungojnë problemet. Në dashuri ka diçka të pazgjidhur, ndoshta çështje xhelozie. Ka ardhur momenti për sqarim. Në punë do të ketë probleme, por mund të vijë edhe një lajm i mirë.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Do të ketë përmirësim të ndjeshëm gjatë kësaj të mërkure, por sapo të mundeni, përpiquni që të pushoni. Raportet me të lindurit e shenjës së demit, bricjapit dhe gaforres, do të jenë të mira dhe mund të ketë projekte të frytshme. Edhe sfera profesionale do të jetë mirë, pasi ka pritshmëri të frytshme.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Lodhja, tensioni dhe nervozizmi janë tre karakteristikat e gjendjes shpirtërore të kësaj dite. Mundohuni që të mos përfshiheni në diskutime të kota.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Mund të vijë ndonjë lajm i mirë i cili do ju bëjë më të qetë. Në dashuri duhet të tregoheni të kujdesshëm, pasi mund të ketë probleme të cilat do ju bëjnë që të ndiheni të tensionuar. Propozime interesante do të ketë në punë.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Kjo e mërkurë do të jetë mjaft e favorshme dhe gjatë saj do të arrini që ti shikoni gjërat më pozitivisht. Ky është momenti i duhur për takime. Në punë do të jeni më të mbrojtur.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Ju pret një ditë tensionuese, ku gjatë saj gjërat nuk do të ecin siç dëshironi. Mundohuni që të mos përfshiheni në debate dhe zënka. Në punë propozimet që do të merrni, nuk do ju bindin.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Këtë të mërkurë do e shijoni me më shumë energji, ndaj shfrytëzoheni në mënyrën e duhur dhe mos e çoni dëm. Hëna do të jetë në favorin tuaj.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Në dashuri, duhet të tregoni kujdes ndaj kritikave. Nga ana tjetër puna dhe bashkëpunimet do të ecin më së miri.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Luani xheloz ?
Nah.
E paska kap korona Paolo Fox ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Ju pret një ditë tensionuese, ku gjatë saj gjërat nuk do të ecin siç dëshironi. Mundohuni që të mos përfshiheni në debate dhe zënka. Në punë propozimet që do të merrni, nuk do ju bindin.
Epo do vi dita qe do kacafytemi edhe me te shpise...boll zgjati kjo paqe! :lol:
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
26 Mars 2020
Dashi
21 Mars - 19 Prill
Kjo do të jetë një ditë e mirë për dashurinë dhe emocionet, ku ekziston mundësia e rikuperimit pas një momenti jo shumë të favorshëm. Në punë, mund të merrni lajme të mira, veç mundohuni që të mbani situatën nën kontroll.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Pavarësisht lodhjes që do të ndjeni, planetet janë në anën tuaj. Venusi dhe Hëna do të hyjnë në shenjë, duke sjellë zhvillime të frytshme në dashuri. Në punë, zgjidhjet nuk do të mungojnë, veç bëni kujdes me impulsivitetin.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Gjërat do të ecin më mirë dhe situata do të përmirësohet më tej në javët në vijim. Kjo vlen sidomos në dashuri, ku mund të bëni projekte për të ardhmen.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Keni nevojë për ndonjë ditë relaksi. Pasditja do të jetë momenti më i mirë sa i takon ndjenjave. Në punë, mund t’iu duhet të nxirrni në pah idetë tuaja.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Mëngjesi është momenti i ditës në të cilin duhet të bëni shumë gjëra, ndaj mos i shtyni për më vonë. Keni nevojë që të relaksoheni.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Është momenti i ndryshimeve të mëdha. Me afrimin e muajit prill, do të përfundojnë disa histori që nuk ecin. Në punë, diçka do të ndryshojë dhe ndoshta për më mirë.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Mundohuni që të relaksoheni dhe të mos lodheni shumë. Përmirësime të ndjeshme do të ketë në dashuri. Ndërsa në punë, disa ndryshime do ju stresojnë.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Ju pret një e enjte e tensionuar. Nëse jeni duke jetuar mes dy historive, duhet të bëni një zgjidhje. Mërkuri ju ndihmon në marrëdhëniet e punës.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Ky është moment vendimtar për ndryshime. Në dashuri, nëse ka probleme, ka ardhur momenti për të vendosur se çfarë duhet të bëni. Në punë, do të merrni në konsideratë disa mundësi.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Dashuria do të jetë në burim stresi dhe ndoshta do ju duhet të merrni një vendim, por jeni të mbushur me dyshime. Në punë, Hëna do të sjellë energji të mira pozitive.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
E enjtja do të jetë mjaft stresuese dhe kërkon kujdes. Në dashuri mund të ketë ndonjë problem të vogël. Nëse do të merrni propozime profesionale kushtojuni vëmendje dhe shqyrtojini mirë.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Duhet të rikuperoni gabimet e bëra në të kaluarën në dashuri, pasi ka gjëra që kërkojnë përmirësim. Bëni kujdes me financat, pasi në shpenzimet e shtëpisë ka diçka që nuk përputhet. Në punë, situata është pozitive.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Mëngjesi është momenti i ditës në të cilin duhet të bëni shumë gjëra, ndaj mos i shtyni për më vonë. Keni nevojë që të relaksoheni.

Si te relaksohesh me ket horoskop? Lol
 

MrsA

Mr. A
Relaksohu sepse gjithcka fillon nga Deshira per t'a bere ate...
???
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
27 Mars 2020
Dashi
21 Mars - 19 Prill
Keni kaluar ditë të mbushura me tension dhe tashmë do të keni dëshirë për përgjigje dhe konfirmime. Mundohuni që të mos jeni shumë impulsiv. Ju presin ditë interesante nga pikëpamja sentimentale.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Nëse mundeni, eliminoni disa angazhime nga axhenda juaj, për të gjetur më shumë kohë për të menduar. Duhet të reflektoni mirë, pasi ka gjëra që mund ti keni bërë gabim.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Në këtë periudhë jeni shumë të lodhur për shkak të punës. Keni nevojë për kohë për të vlerësuar dhe njohur më mirë dashurinë, ndaj krijoni më shumë hapësirë për ndjenjat.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Do të ketë një rënie energjie, kjo për shkak të angazhimeve të shumta. Hëna do të jetë në kundërshti me të lindurit e kësaj shenje, sidomos në momente tensioni.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Yjet ju mbështesin dhe ju bëjnë më të fortë. Do të keni dashurinë në anën tuaj, por edhe disa miqësi të reja dhe takime të vjetra. Por pavarësisht të gjithave, sa i takon punës jeni të pakënaqur.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Gjatë këtyre ditëve ndiheni të rënë moralisht. Por kjo situatë është më se normale, pas angazhimeve që keni patur dhe zhvillimeve të reja që kanë ndodhur.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Kur keni probleme, mundoheni gjithmonë që të gjeni një mënyrë për ti zgjidhur sa më parë. Vendosmëria juaj, ju lejon që të siguroni shumë avantazhe.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Hëna do të jetë në shenjën tuaj dhe do të stimulojë zgjedhje konstruktive të cilat do të realizohen si në punë, edhe në sferën sentimentale. Bëni mirë që të shmangni diskutimet në familje, pasi mund të ketë debate lidhur me paratë.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Do të transmetoni energji pozitive tek njerëzit që keni pranë. Kur bëni një gjest bujarie, mos prisni shpërblim, pasi gjithçka që duhet të prisni është mirënjohje.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Në dashuri, nuk duhet të tregoheni të mbyllur brenda vetes, pasi do të ketë disa mundësi të mira si dhe rikthim pasioni. Pritet të përjetoni emocione të bukura.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Ju pret një periudhë aspak e lehtë për ndjenjat, ku nëse ka sqarime për të bërë, mund të jetë mirë që ti shtyni. Gjatë javëve të fundit keni pasur probleme fizike, por tashmë mund të ketë përmirësime dhe të ndiheni më mirë.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
E premtja do të jetë një ditë e qetë, ku më në fund, pas një periudhe të ngarkuar me stres, do të gjeni pak qetësi. Në punë, nuk do të jetë e lehtë që të gjeni një ekuilibër të mirë, por ekziston mundësia që të merrni më shumë.
 
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Ju pret një periudhë aspak e lehtë për ndjenjat, ku nëse ka sqarime për të bërë, mund të jetë mirë që ti shtyni. Gjatë javëve të fundit keni pasur probleme fizike, por tashmë mund të ketë përmirësime dhe të ndiheni më mirë.
Se dija qe paskam qenur semure :p
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
28 Mars 2020


Dashi
21 Mars - 19 Prill
Nëse ka situata të mbetura pezull, tashmë ka ardhur momenti që të flisni hapur. Vetëm pasi të sqaroheni do të ndiheni më të qetë.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Është e kotë që të kapeni pas situatave të së kaluarës të cilat nuk ju përkasin më. Tashmë ka ardhur momenti për tu kthyer në lojë dhe të mos frikësoheni.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Duhet të kaloni çdo pengesë që është e jashtme por që ka ndikim tek ju. Mund të ketë shpenzime shtesë, si dhe ndryshime lidhur me personat që ju rrethojnë.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Do të keni ndikim të favorshëm të yjeve, për të dashuruar më shumë. Është e kotë që të merreni me çështje të së kaluarës, pasi tashmë ka persona që ju mbështesin.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Nëse dikush ju ka krijuar probleme, tashmë duhet të kaloni një sërë vështirësish. Ndërsa kush prej të lindurve të kësaj shenje ka pësuar një ndarje apo krizë, mund të përballet me një kthesë pozitive.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Në dashuri, tashmë do të keni mundësi që të gjeni një mbështetje apo bashkëpunim me leverdi. Një person të cilin e keni afër, mund të ketë një zgjedhje të dyjëzuar. Mirëpo ky është momenti për të pasur më shumë përgjegjësi dhe mundësi.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Në këtë moment nuk iu pëlqen që të mbeteni të mënjanuar, por kur do përballeni me probleme, mirë është që të reflektoni. Kjo ditë do të sjellë zhvillime me leverdi.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Ndikimi i kundërt i Marsit, do ju shkaktojë stres të madh. Do të ketë rikuperim të ndjeshëm energjie, ndaj nuk duhet ta vlerësoni këtë periudhë.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Duhet të mundoheni që të keni më shumë kurajo dhe të shmangni personat të cilët ju tensionojnë. Keni nevojë për të gjetur kushte më të mira për të vepruar.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Nuk i toleroni ata që futen në çështjet tuaja. Jeni natyrë e rezervuar dhe për këtë arsye shmangni personat të cilët nuk dinë të jenë të matur. Kjo ditë do të jetë përgjithësisht e qetë.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Është e rëndësishme që të pushoni më shumë, për të kaluar një problem. Do të keni mundësi që të përmirësoheni në raport me javët e kaluara.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Do të ketë probleme të cilat duhen kaluar. Nëse në dashuri nuk po merrni vëmendjen që pretendoni, atëherë mund të vendosni që ta kërkoni tjetërkund.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
@Hera Bo cik pushim nga horoskopi ?
Posto vetem kur te thot qe do dobsohemi duke henger Nutella ahahahah
 

Ledia

❤Shkodrane❤
21 Maj - 20 Qershor
Duhet të kaloni çdo pengesë që është e jashtme por që ka ndikim tek ju. Mund të ketë shpenzime shtesë, si dhe ndryshime lidhur me personat që ju rrethojnë.
Opooo as nje lek.se harxhoj ?
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
30 Mars 2020Dashi
21 Mars - 19 Prill
Është një moment me ngarkesë të madhe stresi, për shkak të shumë angazhimeve në punë, të cilat kërkojnë më shumë energji fizike dhe mendore. Fatmirësisht do arrini që të përballni çdo gjë me diplomaci dhe qetësi.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Ditët në vijim do të përqendrohen vetëm në dashuri, ku mund të jeni të tensionuar për shkak të raportit në çift. Nuk përjashtohet mundësia që të përballeni edhe me ndonjë moment dramatik.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Do të shijoni një ndikim mjaft pozitiv të yjeve. Ditët në vijim janë mjaft interesante, pasi keni mundësi që të çoni përpara projekte të reja dhe më stimuluese në punë.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Në dashuri, nëse dikush mundohet që t’iu lërë pas dore, mundohuni që të ruani qetësinë dhe të kuptoni se çfarë po ndodh përreth. Mos ndërmerrni një sjellje shumë të shkëputur, pasi mund të hasni në situata të vështira për tu menaxhuar.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Pavarësisht vështirësive të periudhës së fundit, tashmë do të keni mundësi që të hiqni ndonjë gur nga këpucët. Ruani qetësinë nëse ndonjë koleg do ju fajësojë për problemet e punës.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Do të keni një raport shumë special me të tjerët. Entuziazmi do të dominojë edhe tek çiftet që janë bashkë prej shumë kohësh. Kjo është një periudhë e mirë edhe sa i takon frekuentimeve.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
E hëna do të jetë mjaft e favorshme në punë, ku do të merrni kënaqësi të mëdha dhe do të shihni se do ju njihen sforcimet. Situata më të komplikuara mund të lindin, nëse dikush mundohet që t’ua hedhë në mënyrë të pandershme.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Nuk do e keni të lehtë të pranoni pasiguritë dhe xhelozitë. Në disa raste do të ngacmoheni me partnerin/en, gjë që do të shkaktojë situata të mëtejshme tensionuese. Mundohuni që të ruani qetësinë, pasi çdo gjë mund t’iu kthehet kundër.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Mund ta shfrytëzoni këtë periudhë për të krijuar kushte të përshtatshme për të ardhmen. Kjo është një periudhë shumë interesante sa i takon dashurisë. Sidomos ata që janë vetëm, mund të kenë takime pozitive stimuluese.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Keni kaluar një periudhë të gjatë me vështirësi dhe lodhje, por po e kaloni shumë mirë. Ajo që ka rëndësi, është të vijoni të shikoni drejt së ardhmes me interes dhe pa u kushtëzuar nga ajo që ka ndodhur në të kaluarën.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Vijon për ju një moment i ngarkuar dhe i vështirë. Kjo nuk është periudha ideale për të çuar përpara zgjedhje shumë drastike dhe impenjative. Ju leverdis që të angazhoheni dhe të ruani qetësinë, në pritje të kohëve më të mira, të cilat do të vijnë shumë shpejt.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Ky nuk është një moment i mirë për dashurinë. Jeni duke jetuar një ditë me ulje ngitje dhe sjellja juaj mund të tërheqë vëmendjen e shumë njerëzve. Ka emocione të cilat do ju përfshijnë furishëm, madje mund t’iu shtyjnë drejt një tradhtie.
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
31 Mars 2020
Dashi
21 Mars - 19 Prill
Dashuria do të ecë më së miri. Venusi do të ketë ndikim tranzit, duke iu favorizuar për disa javë. Keni dëshirë për stabilitet dhe për të zyrtarizuar një histori që po jetoni. Vlerësoni me kujdes propozimet që do të merrni në punë.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Venusi është ende në shenjën tuaj dhe do të ketë ndikim mjaft të favorshëm për dashurinë. Duhet të arrini që të shprehni hapur idetë tuaja, atë që mendoni dhe këtë gjë mund ta bëni duke u acaruar. Në punë, mund t’iu duhet të merrni një vendim të rëndësishëm.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Ky është një moment i mirë sa i takon dashurisë, ndaj mos shtyni asgjë. Bëni kujdes vetëm ndaj çështjeve të mbetura të pazgjidhura nga java e kaluar, pasi mund të ketë probleme me dokumentet.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Në këtë moment është si të përballeni me një rizgjim emocional, ndaj përfitoni për të organizuar diçka të bukur. Puna në këtë periudhë do të jetë mjaft e komplikuar.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Në dashuri do të ndiheni nën presion. Kujdes dhe vëmendje duhet blerje dhe çështjet ekonomike. Vlerësoni mirë çdo mundësi biznesi.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Ky është një moment reflektimi i cili duhet shfrytëzuar për të kuptuar më mirë se në cilin drejtim doni të shkoni. Në dashuri mund të vendosni që të ndërprisni një lidhje e cila nuk ju kënaq. Duhet të bëni durim në punë, pasi gjithçka duhet të jetë perfekte. Ndërkohë do të ketë nervozizëm.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Jeni mjaft të stresuar dhe kjo gjë mund të shkaktojë diskutime edhe kur nuk ka nevojë. Mundohuni që të rrini larg nga konfliktet. Çiftet e konsoliduara, mund të mendojnë për të ardhmen.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Në dashuri do të keni mundësi që të merrni frymë, pasi Hëna është mjaft e favorizuar. Në punë është i rëndësishëm komunikimi, pasi kjo nuk është një periudhë e favorshme.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Kjo është një periudhë stresuese dhe e mbushur me tensione. Kjo gjë do të dominojë si në sferën sentimentale edhe në atë profesionale. Nuk do të jeni në humorin e duhur, pasi ka shumë gjëra rreth të cilave duhet të mendoni.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Nëse jeni përballur me konflikte në jetën në çift, situata nuk është zgjidhur plotësisht. Duke nisur nga prilli, situata do të jetë më pozitive. Në punë, mund të kërkoni këshillën e një personi të besuar.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Lëreni pesimizmin mënjanë dhe mundohuni që të jeni sa më pozitiv. Mëngjesi i së martës do të jetë mjaft i favorshëm sa i takon ndjenjave. Mundësi të mira do të ketë edhe në punë.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Kjo është një periudhë e mirë sa i takon punës, ku do të ketë mundësi të mira për të ardhme. Në sferën sentimentale do të ketë nervozizëm dhe gjërat nuk do të shkojnë ashtu si ju doni.
Gjej shenjën tuaj
Këtu mund të gjeni shenjën tuaj të horoskopit duke zgjedhur datëlindjën tuaj.
 

MrsA

Mr. A
Nje pyetje kam une , po horoskopi a e di qe pjesa me e madhe e botes eshte ne karantinim?
 
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Lëreni pesimizmin mënjanë dhe mundohuni që të jeni sa më pozitiv. Mëngjesi i së martës do të jetë mjaft i favorshëm sa i takon ndjenjave. Mundësi të mira do të ketë edhe në punë.
Mil.
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Nje pyetje kam une , po horoskopi a e di qe pjesa me e madhe e botes eshte ne karantinim?
Besoj qe tani thone do lexoheni..do degjoheni... :p
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Demi
20 Prill - 20 Maj
Venusi është ende në shenjën tuaj dhe do të ketë ndikim mjaft të favorshëm për dashurinë. Duhet të arrini që të shprehni hapur idetë tuaja, atë që mendoni dhe këtë gjë mund ta bëni duke u acaruar. Në punë, mund t’iu duhet të merrni një vendim të rëndësishëm.
 

Hera

Banned
Horoskopi Ditor
1 Prill 2020

Dashi
21 Mars - 19 Prill
Gjatë kësaj dite lodhja do të ndihet kudo. Dashuria do të jetë protagoniste e ditës, ndërkohë që ky do të jetë një moment i mirë për ndjenjat. Në punë, shtyjini për më vonë gjërat e rëndësishme.
Demi
20 Prill - 20 Maj
Prilli do të nisë për ju në mënyrë shumë të rëndësishme për ndjenjat. Dielli do të hyjë në shenjën tuaj dhe çdo gjë do të jetë më e lehtë. Puna do të ecë mirë. Disa probleme në shtëpi, do mund të zgjidhen.
Binjakët
21 Maj - 20 Qershor
Dashuria do të ecë më së miri gjatë kësaj të mërkure, ku do të keni dëshirë për të zyrtarizuar një histori dhe të hidhni hapin e parë. Gjërat do të përmirësohen duke nisur nga dita e tretë e muajit. Në punë, do të ketë përmirësime të dukshme, ku do të jeni në një fazë rikuperimi.
Gaforrja
21 Qershor - 22 Korrik
Mundohuni që të jeni të relaksuar dhe të mos ngarkoheni me shumë stres. Historitë që do të lindin tashmë, do të bëhen interesante shumë shpejt. Në punë, do të ketë përmirësim të ndjeshëm.
Luani
23 Korrik - 22 Gusht
Ky është momenti i duhur për të zgjidhur ndonjë problem, por duhet të lini ankthin dhe nervozizmin mënjanë. Në dashuri, është momenti i duhur për të bërë paqe. Në punë, duhet të reflektoni mirë para se të mbyllni çështje të reja, pa harruar anën ekonomike.
Virgjëresha
23 Gusht - 22 Shtator
Në dashuri përfitoni nga këto ditë të para të muajit, për të bërë diçka me njeriun e zemrës. Duke nisur nga dita e tretë e muajit, gjërat do të komplikohen. Rrini larg situatave në punë, të cilat nuk ju pëlqejnë.
Peshorja
23 Shtator - 22 Tetor
Në këtë moment do të jeni të tensionuar dhe të mbushur me dyshime. Si në punë dhe në jetën sentimentale, mund të keni pasiguri. Nëse në dashuri ka tensione, mundohuni që të bëni paqe.
Akrepi
23 Tetor - 21 Nëntor
Në dashuri jo të gjithë çiftet do të rezistojnë. Megjithatë situata sentimentale do të përmirësohet dhe problemet do t gjejnë zgjidhje. Në punë, duhet të tregoheni të durueshëm.
Shigjetari
22 Nëntor - 21 Dhjetor
Do të ketë tension dhe nervozizëm. Kjo gjë do të dominojë edhe në raportin në çift dhe mund të inatoseni aq sa të nisë një debat i furishëm. Bëni mirë që ti zgjidhni me diplomaci problemet në çift. Në punë gjërat do të ecin ngadalë.
Bricjapi
22 Dhjetor - 19 Janar
Në dashuri është momenti i vendimeve dhe sqarimeve, shkruan noa.al. Mund të keni dëshirë që të hidhni një hap të rëndësishëm për jetën në çift, por bëni mirë që të verifikoni fillimisht se çfarë mendon partneri/ja.
Ujori
20 Janar - 18 Shkurt
Venusi do të hyj shumë shpejt në shenjën tuaj, duke favorizuar dashurinë. Çiftet që kanë kohë bashkë, janë ata që rrezikojnë më shumë. Ata që prej pak kohësh kanë ndryshuar punë, mund të fillojnë më në fund që të gjejnë zgjidhje.
Peshqit
19 Shkurt - 20 Mars
Dashuria do të jetë e komplikuar, për shkak se Venusin do e keni kundër. Mund të jeni të përhumbur në mendime, për shkak të dikujt nga e kaluara juaj. Në punë ecni më ngadalë, pasi duhet shumë kujdes për të gjetur zgjidhjet e duhura.
 
Top