Horoskopi: Parashikimi karagjoz.

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Jam zën njëherë me një binjak.
Bërtit ajo,bërtit unë.😋🤣🤣🤣
Nga nervat kam thënë fjalë që as nuk ekzistojnë në fjalorin shqip.
Qesh tani që e kujtoj🤣🤣🤣😐😂
Opo ti mir ke ber 😂😂

Po si tja bej une tani thuaj qe me ate komentin tend na moren per seriozisht , te thash do me maresh ne qaf loooool
 

Jetmira

V.I.P
Opo ti mir ke ber 😂😂

Po si tja bej une tani thuaj qe me ate komentin tend na moren per seriozisht , te thash do me maresh ne qaf loooool
Kush more i uruar,kush.
😋🤣🤣🤣
Unë e shkreta vetëm fjalë kam,po ruju nga ato me vepra💔💔😋😋😂😂
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Per te tjerat aty na mezi pa vajt tek fundi mir esht s'esht keq , duke mar parasysh dhe doren e ktij postimi prisja me keq per Luanin 😊😀
Nuk i krijoj un kto o Zoti luan .
Nese ste pelqejn postimet e mia boji skip vlla . 😁
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Screenshot_20221108-062914_Instagram.jpg
Ku e kam Binjakun dhe Luanin 😌,eja lexoni se çfarë thuhet për shenjën tonë 😌
 
Top