Horoskop per DJEMT

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Janar. Djemte E Lindur Ne Kete Muaj Jane Te Dashur Te Pasur Ne Pjekuri Mendore Gjykore Marrin Politike E Dashurojne Shume.

Shkurt. Jane Te Dashur,vuajne Dobet Binden Lehte Jane Te Pjekur Dhe Dashurojne Shume.

Mars. Jane Te Vullnetshem E Te Rrembyer,u Pelqejne Qejfet,kane Fjale Te Bukura Por Nuk I Flasin E Nuk E Mbajne Fjalen,studiojne Shume Por Nuk Kane Llogjike.

Prill. Kane Karakter Brutal,rrembyes,u Kundershtojne Shokeve,s`bejne Shoqeri,jane Te Mbytur Ne Mendime Edhe Simpatizojne Shume Dashurine.

Maj. Jane Te Gjalle E Te Zgjuar,zihen Shume Me Shoqerine E Pajtohen Shpejt.ne Cdo Situata Mendja U Pjell Plane Per Dashuri,jane Te Thjeshte E Te Bukur,u Pelqejne Shume Vajzat E Bukura.

Qershor. Jane Inteligjent,pelqejne Vajzat Shume,jane Te Mallengjyer Megjithate Jane Besnike.

Korrik. Jane Kryelarte Trima,kane Ndjenja Fisnike,jane Te Sinqerte Shpirtbujare Me Sjellje Te Mira,zgjuarsia E Tyre Eshte E Rradhe,u Pelqejne Shume Vajzat E Bukura, U Pelqen Shume Te Rrine Me Vajza,jane Qeflinj.

Gusht. Jane Te Bukur,nevrik,zemerbujare Te Zgjuar E Te Shkathet,u Pelqejne Shume Makinat E Bukura Sidomos Vajzat.

Shtator. Jane Te Zgjuar,energjik,kane Simpati, Sjellje Te Mira,ledhatonjes,nuk Mbajne Zotime,kane Mendje Te Paster,jane Guximtare.

Tetor. Jane Te Zgjuar,u Pelqejne Defrimet,jane Simpatike Kane Sjellje Te Mira.

Nentor. Jane Shpatullgjere Me Kuptime Te Sinqerta,jane Te Shoqeruar Dhe Kuptojne Rregullin.

Dhjetor. Jane Qeflinj Merren Me Fiskulture Dhe Sport,u Pelqejne Gjerat E Tepruara,jane Dinak Por Te Qendrushem.
 

DeviL

Is Not Here…
Qershor. Jane Inteligjent,pelqejne Vajzat Shume,jane Te Mallengjyer Megjithate Jane Besnike.

Ehh lali lali...
 

njoni

llahtaria vete
Maj. Jane Te Gjalle E Te Zgjuar,zihen Shume Me Shoqerine E Pajtohen Shpejt.ne Cdo Situata Mendja U Pjell Plane Per Dashuri,jane Te Thjeshte E Te Bukur,u Pelqejne Shume Vajzat E Bukura.

Po qe e ka gjet, sidomos tek fjalia e fundit :D
 

angel boy

cun i veshtire
Shkurt. Jane Te Dashur,vuajne Dobet Binden Lehte Jane Te Pjekur Dhe Dashurojne Shume.
 

Lolita25

So EmoTionaL
Shkurt. Jane Te Dashur,vuajne Dobet Binden Lehte Jane Te Pjekur Dhe Dashurojne Shume.

Ishalla :D :D :D
 

njoni

llahtaria vete
do ishte situata kritike sikur mos tju pelqenin vajzat e bukura!
__________________

Asnjeher nuk eshte kritike, femrat zakonisht jan te bukura, disa ne sjellje, disa ne bukuri, disa si person.. Por ka edhe nga ato te shemtuarat, qe jan te bukura nga jashte edhe djaj nga brenda.. :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Horoskop per DJEMT

Janar. Djemte E Lindur Ne Kete Muaj Jane Te Dashur Te Pasur Ne Pjekuri Mendore Gjykore Marrin Politike E Dashurojne Shume.

.

Mire goxha mire ky Janari :D :zemer:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Horoskop per DJEMT

Shtator. Jane Te Zgjuar,energjik,kane Simpati, Sjellje Te Mira,ledhatonjes,nuk Mbajne Zotime,kane Mendje Te Paster,jane Guximtare.

Une them se ska me i mire se Shtatori :syze::dance::dance::dance::dance:
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Horoskop per DJEMT

Tetor. Jane Te Zgjuar,u Pelqejne Defrimet,jane Simpatike Kane Sjellje Te Mira.

shummmmmmmmmmm e vertet
 
Titulli: Horoskop per DJEMT

Code:
[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]Maj.[/COLOR][/FONT] Jane Te Gjalle E Te Zgjuar,zihen Shume Me Shoqerine E Pajtohen Shpejt.ne Cdo Situata Mendja U Pjell Plane Per Dashuri,jane Te Thjeshte E Te Bukur,u Pelqejne Shume Vajzat E Bukura.


ja paska qellu :p
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Horoskop per DJEMT

Code:
[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]Maj.[/COLOR][/FONT] Jane Te Gjalle E Te Zgjuar,zihen Shume Me Shoqerine E Pajtohen Shpejt.ne Cdo Situata Mendja U Pjell Plane Per Dashuri,jane Te Thjeshte E Te Bukur,u Pelqejne Shume Vajzat E Bukura.


ja paska qellu :p

Hahaha :p Ja paskan qellu si me gisht hahaha
 

Зngjεll

___________
Titulli: Horoskop per DJEMTKorrik. Jane Kryelarte Trima,kane Ndjenja Fisnike,jane Te Sinqerte Shpirtbujare Me Sjellje Te Mira,zgjuarsia E Tyre Eshte E Rradhe,u Pelqejne Shume Vajzat E Bukura, U Pelqen Shume Te Rrine Me Vajza,jane Qeflinj.Pa shiko , pa shiko : Qefllinj femrash thote .
Ky horoskopi nuk qenka ne rregull :( me merziti tani :D
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Titulli: Horoskop per DJEMT

Hajde de... Po na dolen t e gjithe meshkujt "perfekt" lol... po keta qe s'jane perfekt, te cileve muaj jane?
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Horoskop per DJEMT

dhejtori qeka fiks fare e paskan gjet ket here
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Horoskop per DJEMT

dhejtori qeka fiks fare e paskan gjet ket here

je shigjetar angel????
pupupuppuppupu me te miret jane te dhjetorit:D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Horoskop per DJEMT

Tetor. Jane Te Zgjuar,u Pelqejne Defrimet,jane Simpatike Kane Sjellje Te Mira.

shummmmmmmmmmm e vertet

Code:
[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]Maj.[/COLOR][/FONT] Jane Te Gjalle E Te Zgjuar,zihen Shume Me Shoqerine E Pajtohen Shpejt.ne Cdo Situata Mendja U Pjell Plane Per Dashuri,jane Te Thjeshte E Te Bukur,u Pelqejne Shume Vajzat E Bukura.


ja paska qellu :p

Hahaha :p Ja paskan qellu si me gisht hahaha

dhejtori qeka fiks fare e paskan gjet ket here

hahhaha....ju kam thene qe ja qellon ndonjehere horoskopi :p :D....kur e kapni nga ana e duhur :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Horoskop per DJEMT

Mars. Jane Te Vullnetshem E Te Rrembyer,u Pelqejne Qejfet,kane Fjale Te Bukura Por Nuk I Flasin E Nuk E Mbajne Fjalen,studiojne Shume Por Nuk Kane Llogjike. - Nuk pajtohem plotesisht...
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Horoskop per DJEMT

Mars. Jane Te Vullnetshem E Te Rrembyer,u Pelqejne Qejfet,kane Fjale Te Bukura Por Nuk I Flasin E Nuk E Mbajne Fjalen,studiojne Shume Por Nuk Kane Llogjike. - Nuk pajtohem plotesisht...

hahahahah....une pajtohem LOL:p:zemer::zemer:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Horoskop per DJEMT


Nentor. Jane Shpatullgjere Me Kuptime Te Sinqerta,jane Te Shoqeruar Dhe Kuptojne Rregullin.

:grusht3: po gjatesine se tregoka :grusht5:
 
Top