• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hiqen 6 Aop Ngaqe Kishin Mbi 20 Dite Pa hy!! :)

PiRaTi

Antar Aktiv
[00:55] <@Ndihme> Nigo was last seen here 25 days, 3 hours, 51 minutes ago.
[01:02] -ChanServ- Nigo deleted from #Shqiperia access list.
[01:02] -ChanServ- Nigo deleted from #ndihme access list.
[01:03] -ChanServ- Nigo deleted from #stafi access list.
[00:55] <@Ndihme> Kila was last seen here 23 days, 2 hours, 32 minutes ago.
[01:03] -ChanServ- Kila deleted from #stafi access list.
[01:03] -ChanServ- Kila deleted from #ndihme access list.
[01:03] -ChanServ- Kila deleted from #Shqiperia access list.
[00:55] <@Ndihme> elisa was last seen here 21 days, 2 hours, 26 minutes ago.
[01:03] -ChanServ- elisa deleted from #Shqiperia access list.
[01:03] -ChanServ- elisa deleted from #ndihme access list.
[01:03] -ChanServ- elisa deleted from #stafi access list.
[00:56] <@Ndihme> Lek_Dukagjini was last seen here 24 days, 4 hours, 43 minutes ago.
[01:03] -ChanServ- Lek_Dukagjini deleted from #stafi access list.
[01:03] -ChanServ- Lek_Dukagjini deleted from #ndihme access list.
[01:03] -ChanServ- Lek_Dukagjini deleted from #Shqiperia access list.
[00:56] <@Ndihme> Mr_Elbasanlliu was last seen here 23 days, 14 hours, 14 minutes ago.
[01:04] -ChanServ- Mr_Elbasanlliu deleted from #Shqiperia access list.
[01:04] -ChanServ- Mr_Elbasanlliu deleted from #ndihme access list.
[01:04] -ChanServ- Mr_Elbasanlliu deleted from #stafi access list.
[01:04] -ChanServ- Mr_Elbasanlliu not found on #ndihme access list.
[00:56] <@Ndihme> Liqeni_Pg was last seen here 28 days, 10 hours, 57 minutes ago.
[01:04] -ChanServ- Liqeni_Pg deleted from #ndihme access list.
[01:04] -ChanServ- Liqeni_Pg deleted from #stafi access list.
[01:04] -ChanServ- Liqeni_Pg deleted from #Shqiperia access list.
 
Redaktimi i fundit:
Top