Gjeni anetarin!

qyqja, po kush qenka ai cun ne FV qe ka hije sulltani dhe i rrinkan femrat ne kembe aman. 😂😂
Nejse se ca nuk ben vaki! Nuk i ndjek dot te gjitha! 😁
 
Seriozisht e ke? As Xhelozi s'do e mendonte ndonjehere emrin tim. 😁
Plus, i don't date those kind of guys, who break up with girls bz they are blonde!
Dhe e dyta,une jam kokekuqe, :p, jo bjonde 😂
Moj un u bazova te ajo qe qesh ose duartroket 🤣🤣
Koken e kuq plot mend un ty ho Lol 😂
 
Te besh e te jesh, ka 1 dallim sh te madh. :D

Nejse, mua me shkoi mendja tek Kresha. loje eshte kjo :)

Dite te mbare all! <3
E ndjen veten të till por nuk është 🤣
Edhe mua më vjen keq për të në fakt 🤣🤣

PS: ja të na thoj lulja kush është 😋
 
Te besh e te jesh, ka 1 dallim sh te madh. :D

Nejse, mua me shkoi mendja tek Kresha. loje eshte kjo :)

Dite te mbare all! <3

E ndjen veten të till por nuk është 🤣
Edhe mua më vjen keq për të në fakt 🤣🤣
Akoma se keni kuptu qe @Tartarian nuk ndjehet *i madherishem *.Thjeshte e ka bo zoti shume Xhentil.
Ne fakt ska Pse te ndjehet ai thjeshte qesh shum . E argetohet.😁

@Tartarian gjithsesi ti mos i beso ktyre qe them se un premtimin tim do e mbaj 😂
 
Back
Top