Formoni fjali me fjalen e fundit!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Lamtumira e tyre ishte e pa thene,por e kuptuar nga dhimbja dhe rrethanat qe i ndane.
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
I ndanë por ata prap duheshin ,edhe pse në heshtje ndjenjat e tyre vëreheshin qartë
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Qarte!- i tha ajo ,duke i lene nje cope cokollate siper tavolines se punes.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Puna te sjell lekun e leku te rregullon jeten🤪
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Kush te do,te thot edhe te metat e tua me kujdes.
 

Lauri

Anunnak
Kujdesi nuk është kurrë i tepërt
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Teper vone ishte, per te marre trenin dhe per ty kthyer pas,prandaj vendosi te shikoj per ndonje hotel afer aty.
 

Lauri

Anunnak
Aty e kishe pse nuk e kape
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kapej ne disa element , qe per syrin e pergjithshem ishin te padukshem,keshtu dizenjonte nje bote te saj,ku dukshmeria e saj ishte e ndryshme nga e `botes`.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Botes mund ti duket roman jo fjali kjo qe ke shkruar ti 🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Asgje me si bente pershtypje,pervec syve te ti te brisht...
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Te brishte e kishte zemren por dhe stinet brenda saj i mbante.
Prandaj nuk kishte dashuruar kurre.
Nese do ndodhte do ishte pergjithmone.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Etja nuk shuhet me nje pik ujë.....
 
Top