Formoni fjali me fjalen e fundit!

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Ti ngjaje nenes ose babes,por jo ne te keqijat e tyre.
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Tyret qofshin edhe te mirat por edhe diferencat.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Diferencat e medhaja ne moshe ,krijojne konflikt ne lidhje.
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Lidhjet serioze nuk munden te kene asnje efekt nga mosha apo edhe impaktet e jashtme.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Impaktet e jashtme pergjithesisht prekin cdo njeri te rritur ne nje mentalitet te mbylluar ose ata te cilet nuk kane guxim te perballen me boten e jashtme.
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
E jashtme ishte bluza qe ja kishin sjelle dajat.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Dajat,jane faktor ndikues ne kulturen tone kur behet fjale per ndonje lajmesi.😃
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Lajmesi trokiti ne dere dhe dicka i eprshepriti babait ne vesh.
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Nga gjumi u cua sikur ta kish pickuar ndonje greth thumbemadh.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Thumbemadh ishte cdo arze e grenze qe me pickonte mua kur isha e vogel se nuk u lija shtepi pa prishe.
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Shqip i foli por u hallakat kur e kuptoi.
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Asnje se dinte qe ajo ishte dobesia e tij, as ajo vete.
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
E tija ishte dobesia por edhe ajo qe e inspironte me shume .....
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Aty per aty cdo gje dukej ne rregull.
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Ne rregull i kishte lene te gjitha brenda dhomes se tije, deri edhe corpet ishin vendosur aty ku duhej.
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Ne mengjes u zgjova, pash se isha vonuar per ne pune, me e keqja ishte se nuk e kisha telefonin, e kisha harruar tek nena, dhe smundesha te paraqitem ne pune, keshtubqe nuk u shqetsova shume, se gjithesesi nuk mundesha ta ndryshoj gjendjen, u pergatita dhe shkova ne pune me 30 min vones 😊
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Jeta per te ishte e embel,tani ne pranvere ndjente pjalmin e luleve tek i perkdhelte shpirtin....dielli i buzeqeshte,keshtu harrohej nga shume cka qe tentonte te shkaktonte vrensira ne keto dite pranvere...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Momentet beheshin dit,ditet muaj,muajit vite...keshtu ndertonte nje enderr mbi nje tjeter.
 
Top