Formoni fjali me fjalen e fundit!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
dynjaja shpesh i dukje lodhese,ishin keto momentet kur ajo niste udhtimin ne ujrat e saj te qeta,bashke me veten,dhe nje here si shume here,drejte nje horizonti te ri.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Heshtja leshoj tantellat e saj ,shpirti i ti ngjante si nje pyll i erret,ku binte shi pa pushim.
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Mbytem ne mendime thua se do gjej zgjidhje
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Zgjidhja më e mirë është të merresh me aktivitet që mendimet të humbasin ❤
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
mire ,-i tha ajo duke kercitur takat e larta ne pllakat e errta,drejte portes kryesore.
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Familje si kjo e imja nk ka askund...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
`Ilaci i lumturise` nuk shkruhej ne ndonje recete,vete jeta ishte receta e lumturise.
 
Keni bere mjaftueshem pune per sot, uluni pushoni …
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
PAtatet sapo ishin pjekur ,kjo tregonte shenjat e vjeshtes,ndihej aroma e saj ne natyren qe kishte filluar ti falje ererave te ftohta e shirave vjeshtor.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ne u larguam ngadale,koha ndihmoj ne shuarjen e cdo kujtimi te vakte, qe i resiztonte dimrit.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Shtruar e mori ceshtjen zhigolo dhe per ca kohe mbreteroi rehatia ne lagje :p
 
Top