Formoni fjali me fjalen e fundit!

A2.

Kūki Yomenai
Tema e bisedës së tyre të fundit ishte shumë e pakëndshme
 

A2.

Kūki Yomenai
Mua më duket sikur kam qëlluar moshën e kësaj lartë meje tek ajo tema tjetër ?
 

A2.

Kūki Yomenai
Thua se unë jam ky që thua
 

A2.

Kūki Yomenai
Gushti është sikur secili muaj tjetër për mua, unë nuk them asnjëherë të pavërteta në mënyrë të vetëdijshme
 

A2.

Kūki Yomenai
Dy ishin në fillim, pastaj u bënë tre, e kështu e gjithë bota i morri ngjyrat e larmishme dhe gjithçka filloi të kishte kuptim
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Rezultatet nk ishin ato qe prisnim ne...
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Rezultati na zhgenjeu neve...
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Ky rezultat eshte qe ;ta marresh e tja perplasesh kokes se Edi Rames??
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Rama fitoi edhe kete vit...
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Dashuri eshte iluzioni me afashinant qe njeriu ka krijuar per te arritur nje nivel me te larte te pelqimit te vetes nepermjet nje tjetri
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Syri eshte pasqyra e shpirtit
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Gjeja e fundit qe mbante mend nga ai,ishin syte e ti te perlotur mes nje shkelqimi qe ngjanin si ylber shpirti.
 
Top