Formoni fjali me fjalen e fundit!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Agapi mu me fjalen e fundit te kesaj fjalise sime nisja TI. :p
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Agapi , kjo fjale hyjnore
Shqiptuar me ze e me ndjenje
Dashuri e perkthyer ne zemer
As fjale, as tregim a rrefenje
Belbezim i mekur ne heshtje
Bekim , iftar e abdes
Ropt ku ti kesh o banke
Me kredi me bere te vdes
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Agapi ti ke prirje te theksuar letrare ekonomike. ahhahahaha
mund te shkruash nje liber krejt lehtesisht. :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
E Re shtepia jone,me mobilje te blera nga mendimet e tua ekonomike kunder krizes botrore.
 

Narta

Antarë i Respektuar
Muajin e ardheshem do te kemi krize energjetike! 😜
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Stresuese ishin ato dite te vrazhda ne mendime , te vrejtura ne kohe.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Realiteti i atyre viteve ishte i veshtire,lufta ishte bere kryefjala e dites dhe varferia kishte pllakosur keqazi popullsine.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Djall i dukej shpesh here kur i ngrinte nervat,pastaj qetesohej dhe i behej engjell,dashuri e cuditshme.
 

Lauri

Anunnak
E çuditshme me njerzit; një gjë thonë, një tjetër mendojnë, e akoma një tjetër bëjnë
 

Jetmira

V.I.P
Restorantet të ofrojnë produkte në bazë të buxhetit të klientit.
Ndaj boll u ankuat se janë çmimet e shtrenjta.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Perfeksioni eshte nje idealizim relativ.
 
Top