Fituesit e muajt mars 2017

jana80

Super Moderator
Themelues
tema e muajt mars ishte : perkedhelja e nenes +teme e lire ..


madre_sarda.jpg


Nevertiti me krijimin nr 1.
Time and time!

Nicktjeter me krijimin nr 2.
Floket e saj te hirta perkunder luleve te qershise ne ate dite afer piskut te vapes .

Soulmind me krijimin nr 3.
A mundet zemra te flase?!

Monique me krijimin nr 4.
Marsi I Dashurise se madhe

Jana80 me krijimin nr 5.
Zgjate doren


FITUESJA e ketij muaji eshte Soulmind! Krijimi yt ashtu si dhe muajin e kaluar ka qene i denje per vendin e pare ...Bravo dhe uroj qe me te njejtin nivel te paraqitesh dhe ne vazhdim :)

IMG-20170331-WA0002.jpg
Ju faleminderit per pjesemarrjen tuaj jo vetem ne rolin e krijuesve, por edhe ne ate te votuesve!
 
Urime Urime Soulina! :)
Krijimi mjafte i bukur dhe i ndjere!

Urime te gjithe derguesve,dhe sa me shume krijime ne muajin ne vazhdim uroj!
 
Heu, funi botes :p

Flm flm :)
 
Urime Nick
Kuroren e ke ne darke :)

Se dija qe shkruan e per thinja ti :)

T'kam thene qe Nobelistet ne akademi s'jan te drejte. :(

Ec e me shaj tani :)
 
Urime Nick
Kuroren e ke ne darke :)

Se dija qe shkruan e per thinja ti :)

T'kam thene qe Nobelistet ne akademi s'jan te drejte. :(

Ec e me shaj tani :)

Ohh
large.gif
 
iIIdRKPz7druZyqwPzHrCOhxNxkkxTMhs-SH9LE0I06IdcbqNg.jpg

:)
 

Attachments

  • iIIdRKPz7druZyqwPzHrCOhxNxkkxTMhs-SH9LE0I06IdcbqNg.jpg
    iIIdRKPz7druZyqwPzHrCOhxNxkkxTMhs-SH9LE0I06IdcbqNg.jpg
    8.3 KB · Shikime: 0
  • iIIdRKPz7druZyqwPzHrCOhxNxkkxTMhs-SH9LE0I06IdcbqNg.jpg
    iIIdRKPz7druZyqwPzHrCOhxNxkkxTMhs-SH9LE0I06IdcbqNg.jpg
    8.3 KB · Shikime: 0
Back
Top