Fëmija shenjt i balsamosur hap sytë 300 vite pas vdekjes (Video)

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Fëmija shenjt i balsamosur hap sytë 300 vite pas vdekjes (Video)

Capture-f-768x438.png


Një ngjarje e pazakontë dhe njëkohësisht e frikshme pretendohet të ketë ndodhur së fundmi në Katedralen e Guadalajara, në Meksikë. Një fëmijë i balsamosur dhe që ka vdekur 300 vjet më parë, i cilësuar nga besimtarët si i shenjtë, hapi sytë në mënyrë të beftë.

Kufoma është ajo e Shën Innocence, i cila dyshohet se mori kungimin e parë me pjesën tjetër të shokëve kundër dëshirës së babait të saj. Ai e vrau të bijën kështu që trupi i saj është balsamosur dhe prej vitesh qëndron në katedrale. Nuk dihet nëse kjo video është e vërtetë apo jo, por ajo po bën xhiro e botës.


g.shqip
 

Passion

Banned
Titulli: Fëmija shenjt i balsamosur hap sytë 300 vite pas vdekjes (Video)

Ku ta gjej forcen ta hap videon?
 

Monique

With or Without u
Titulli: Fëmija shenjt i balsamosur hap sytë 300 vite pas vdekjes (Video)

Passion...kam tre dite qe du ta hap e se gjej forcen
Sport i rende....me mire leje
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: Fëmija shenjt i balsamosur hap sytë 300 vite pas vdekjes (Video)

hapeni sesht e frikeshme esht pak surreale :)
 

ricky_ch

******
Titulli: Fëmija shenjt i balsamosur hap sytë 300 vite pas vdekjes (Video)

Hahaha, krejt sturrana qenkenit.
Kështu kur shikoni shumë TV..
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Fëmija shenjt i balsamosur hap sytë 300 vite pas vdekjes (Video)

A ne Meksike ishte dhe ajo statuja e jezusit qe hapi syt?!
 
Top