E pelqeni/ndjeni ndonjerin/en nga anetaret?

E pelqeni/ndjeni ndonjerin/en nga anetaret?


  • Totali i votuesve
    37

Desa

Felix Culpa
S/M
At禱 q禱 nuk ka nj禱 grua n禱 sht禱pi dhe nuk 禱sht禱 m禱 i ri n禱 mosh禱, ende nuk e kam takuar
Pra nuk e ndjej ask禱nd. Nd禱rsa si p禱lqim dhe ndjenj禱 miq禱sore, jan do
 
At禱 q禱 nuk ka nj禱 grua n禱 sht禱pi dhe nuk 禱sht禱 m禱 i ri n禱 mosh禱, ende nuk e kam takuar
Pra nuk e ndjej ask禱nd. Nd禱rsa si p禱lqim dhe ndjenj禱 miq禱sore, jan do
Gru skam nersa per moshen flasim e rregullojme ate pjese hahah
 
Si n禱 koh禱t e m禱parshme kur i kan ritur vitet e?
Tashi eshte me kollaj me 1 ID me vitin e lindjes fallco dhe ec baboo u zgjidh problemi moshes dhe kur te pyesin si ka mundesi qe ka moshe me te vjeter se ai duket shume i ri u thua qe e ka problem gjenetik
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Tashi eshte me kollaj me 1 ID me vitin e lindjes fallco dhe ec baboo u zgjidh problemi moshes dhe kur te pyesin si ka mundesi qe ka moshe me te vjeter se ai duket shume i ri u thua qe e ka problem gjenetik
P禱r t禱 tjer禱t kollaj po veten si ta bindi
 

Ledia

又hkodrane
Me pelqen njeri bi dekun ne tok per te 云 po nuk ja them dot se ka grun e te dashuren xheloze .ehh temen e semes ku pelqwj une keto qe jan full ne gjitha anet. Skam fat jo
 
Me pelqen njeri bi dekun ne tok per te 云 po nuk ja them dot se ka grun e te dashuren xheloze .ehh temen e semes ku pelqwj une keto qe jan full ne gjitha anet. Skam fat jo
Po meqe i paska dy banu e treta se 3 zevensime jane leju deri para pandemise dhe ne futboll
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf n禱 FV.AL
Adm
Po patet 1 nga keto dijeni qe ju pelqej!

1- Jeni njerez modest
2- Keni zemer te mire, dhe ju m'veshin ate shprehjen: 'eshte rob i mire i shkreti"
3-Jeni te humorit e nuk prishni terezi per budallalliqe
4-Beni shaka, por nuk e teproni ne banalitet, dhe me kryesoooorjaaaa

5-Me doni fort mualoollool

p.s. ekstra point kush pelqen artin dhe eshte i/e zgjuar/ lexuar

Kaq!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf n禱 FV.AL
Adm
Po patet 1 nga keto dijeni qe ju pelqej!

1- Jeni njerez modest
2- Keni zemer te mire, dhe ju m'veshin ate fjalen 'eshte rob i mire i shkreti" me pak fjale
3-Jeni te humorit e nuk prishni terezi per budallalliqe
4-Beni shaka, por nuk e teproni ne banalitet, dhe me kryesoooorjaaaa

5-Me doni fort mualoollool

p.s. ekstra point kush pelqen artin dhe eshte i/e zgjuar/ lexuar

Kaq!
ma shkruj emrin tek pika 6-te. ahahahahhahahaha
 

E**A**

Antar禱 i Respektuar
Po patet 1 nga keto dijeni qe ju pelqej!

1- Jeni njerez modest
2- Keni zemer te mire, dhe ju m'veshin ate shprehjen: 'eshte rob i mire i shkreti"
3-Jeni te humorit e nuk prishni terezi per budallalliqe
4-Beni shaka, por nuk e teproni ne banalitet, dhe me kryesoooorjaaaa

5-Me doni fort mualoollool

p.s. ekstra point kush pelqen artin dhe eshte i/e zgjuar/ lexuar

Kaq!

Ulu 10
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Nga gjinia e bukur, p禱lqej dhe ndjej t禱 gjithat me shpirt t禱 bukur
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf n禱 FV.AL
Adm
Skam v禱n禱 ndonj禱her禱 nota po ato t禱 vjetrit e shumta 9 vinin se 10-t禱n e mbanin p禱r vete
Me kujtove 1 presor te letersise ne vit te katert. Ai ishte njekohesisht dhe drejtori yne. Goxha i vjeter ne moshedhe shuume fjale pak (biente pak ndesh me lenden qe jepte, lol) . Dhe n'fund semi thote: Kam gjithe jeten time s'kam vene kurre 10. Kete vit thyeva rregullin dhe po nxjerr lenden 10 per te paren here ne gjithe jeten. Wow..

Guess who was the lucky one???????????

Nejse.. tani ajo qe duhet te beni te gjithe ju eshte nje checklist, nese i keni apo jo pikat, jo te mendoni per noten time. :lol::lol:
 
Top