• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Disa Aforizma Nga Marilyn Manson

Mr-Bledi

♥ House Music
"Nese gjerat jane shume te persosura, njerezit kane gjithmone frike se kjo do te ndryshoje, keshtu qe ata rrenojne gjithcka vete."

"Nuk mund ta besoj qe dikush si ti egziston vertete, por s'me intereson asgje per aq kohe sa je e imja"

"Doje te isha perfekt, t'u ofrova si njeriu perfekt, por tani jam me shume perfekt se c'duhet per dike si ti"

"Kjo eshte kultura me te cilen po rrit femijet sot. Mos u habit kur te te ndodhin gjerat perpara syve te tu"

"Nuk ka kohe per diskriminime, urre cdo qelbesire qe eshte ne rrugen tende"

"Shumica pasi me njohin disi vijne dhe me thone " Nuk e dija qe ju ishit kaq inteligjent" Ndersa mua me vjen t'ju them " As une nuk e dija qe ju ishit kaq budallenj... por"


I njohur si: Marilyn Manson
Emri: Brian Hugh Warner
Lindur me: January 5, 1969
Vendlindja: Canton, Ohio, U.S.
Occupation: kompozitor, muzikant
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Disa Aforizma Nga Marilyn Manson

"Nese gjerat jane shume te persosura, njerezit kane gjithmone frike se kjo do te ndryshoje, keshtu qe ata rrenojne gjithcka vete."

Kjo me pelqen dhe shume reale...


"Shumica pasi me njohin disi vijne dhe me thone " Nuk e dija qe ju ishit kaq inteligjent" Ndersa mua me vjen t'ju them " As une nuk e dija qe ju ishit kaq budallenj... por"
Kjo pergjigje e zgjuar,ama shume vetekenaqur...
 
A

Alltini

Titulli: Disa Aforizma Nga Marilyn Manson

Edhe ato 3 qe kisha ne mendje,,i shumzova me 4,,sme dolen 12,,i hoqa fare 3 te mendjes por mbeten 9
 

Mr-Bledi

♥ House Music
Titulli: Disa Aforizma Nga Marilyn Manson

Disa thenie te tjera nga Marilyn Manson...

• Shume njerëz nuk duan t'i marrrin vendimet për veten sepse kanë shumë frikë. E kanë shumë më të lehtë të bëjnë atë që u kërkohet nga të tjerët.

• Jetojmë në një shoqëri të viktimizuar, ku njerëzit ndihen shumë më rehat ashtu të viktimizuar sesa të ngrejnë krye për veten e tyre.

• Musika është forma më e fuqishme e magjisë.

• Një pjesë e imja ka shumë frikë të jetë shumë pranë njerëzve, sepse kam frikë se kanë për tu larguar.

• Kur të thuhet t'i duash të gjithë, të duash armiqtë e tu, atëherë në cfarë vendi zë vlera dashuri?

• Njerëzit gjithmonë urrejnë tek të tjerët atë që shohin në veten e tyre.
 
Top