Çupi:5 arsye pse dhunuesi Edi Rama duhet braktisur me 30 Qershor

WxP

Antarë i Respektuar
Ish-deputetja e PD Dhurata Çupi me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se ka 5 arsye përse kryeministri Rama duhet refuzuar më datë 30 qershor. Çupi thotë se Rama është fajtor për kanabizimin e vendit, kriminalizimin e parlamentit, kapjen e institucioneve, vjedhjen e pronës publike dhe grabitjen e shqiptarëve. Postimi i Dhurata Çupit: Shqiptarët […]

The post Çupi:5 arsye pse dhunuesi Edi Rama duhet braktisur me 30 Qershor appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top