• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Covid-19: Lufta e Trump, Putin, Xi Jinping kunder Iluminateve
Video Q-LOBAL CHANGE jan me nga 10 pjese por pjesa e 9 dhe e 10 do te jen kulminante...

Shikoni kto dy video,

Per ta filluar, kjo teme do te ngrehet me disa pytje te cilat jane dhe pak sa dyshuese.

Pse u fol qe Trump erdhi me votat e Putin?

Pse princi i anglise hoqi dore nga froni para perhapjes se covid dhe po strehoet ne USA?

Pse Papa eshte i burgosur i djallit dhe ben shenja te tij?

Pse vatrat me te medha te covid-19 perfshihen ne qytetet me rrjet 5G?

Pse ushtria Amerikane eshte eshte shperndare ne Europe?

Cili eshte qellimi i izolimit te popullsis ne shtepi, pasi pas teorive te fundit nuk perhapet nga prekjet por nga ajri?

Cilat jan shkeljet dhe te akuzuarit qe gjykata e kalifornise akuzon nga trafikimi i qenieve njerzore e deri ke 5G e 6G: https://www.courtlistener.com/recap...mfmXKgHfeZCRZL_5pM9Tc2WVdFofRfzN245C2V2asFXUA

A do te jete prrilli muaji vendimtar i perfundimit te kesaj lufte ?

Pse duhet te rrime 3 dit e 3 net pa drita dhe internet ?

Pse pergjat 10 diteve te fundit nuk shfaqen me avion te cilet sparkasin me aluminium ajrin ?

Kjo teme eshte ne zhvillim sipas nje kerkimi dhe materjaleve qe po qarkullojne...
timthumb.jpeg
 
Redaktimi i fundit:
Meqense jemi tek teorite konspirative lexova nje lajm qe bunkeret anti nuklear te ndertuar ne US jane full me njerez te ndryshem nga vende te ndryshme, por qe i perkasin elitave 😀

Gjithashtu (ky nuk eshte konspiracion), ne amerike shitja e armeve vetem ne 3 javet e fundit u rrit me 85% ne krahasim me te njejten periudhe 2019. 🤔

Per me shume te presim @Marla me zhbirilimet e saj rreth ngjarjeve te fundit 😛
 
Pjesa e trete ! Emigrantet dhe financimi i tyre nga Soros then ndryshe ( Iluminatet )
 
Redaktimi i fundit:
Pjesa e katert, Pedofilia sponsorizohet nga familja Clinton ose ( Iluminatet )

 
Pjesa e katert, Pedofilia sponsorizohet nga familja Clinton ose ( Iluminatet )


Kjo e pedofilise i ka rrenjet shume te thella tek familja clinton. Mbas termetit ne Haiti ne 2010 ku vdiqen rreth 250 mije njerez familja Clinton hapi nje fondacion atje dhe misionaret qe punonin per kte fondacion akuzonin familjen clinton per dhjetera qindra femije te rrembyer. Sot disa nga kto misionare qe denoncuan rastin ne fjale nuk dihet ku jane. Te zhdukur pa asnje gjurme, ose te blere te heshtin pergjithmone.
 
 • Më pëlqen
Reactions: WxP
Hape se nuk eshte vetem Familia Clinton por perfshihet Hollywood kryeninistri Canad's etj
 
Kjo historia e Iluminateve ne mendimin tim eshte sa konspiracion aq sa e vertete.
Thene kjo sepse shtrihet ne shume fusha te jetes dhe ne nje kohe mjaft te gjate.

Konspiracion sepse disa nga tezat duken aq te thurura mire saqe te lend vend te dyshosh sepse mendja njerezore e cila njihet per gabimet e saj, ka thurur dicka kaq te pa-demaskueshme deri me sot. (Pervec disa teorive).

E vertete sepse kur shikon rendin boteror qe lekundet sa andej ktej, mes luftes ekonomike, nukleare, gjeopolitike etj, dhe perseri arrihet ekuilbri ben te mendosh qe eshte nje force e “erret” e cila ben te mundur gjithe kte.

Mendimi im sa i perket Pandemise Covid-19 lidhur me kte çeshtje: Patjeter qe kane gisht Illuminati nese I referohem pjeses se vertete qe besoj.
 
@WxP I pashe dhe I kam pare Edhe here te tjera Por sic e thashe ka dy mendime ne mendjen time sa i perket ceshtjes.
 
Private conversations
Help Users
  Top