Cila është Hakmarrja më e mirë për dikë që të ka thyer zemrën?

Asgje. Te rrin ne terezi te vet ai e une te shoh para. Jeta e tille une here lendojme e here na lendojne. Nuk ja vlen te mbushesh shpirtin me inate e urrejtje .
 
Hakamrrja me e mire per dike qe nuk te vlerson ne pergjithesi eshte sjellja e mire me te. Se per thyerje zemrash nuk e besoj qe do lejoja ti takoj zemra ime ndokujt qe thyen zemren.
Zemra e paster apo e shendosh duhet ti takoj zemeres se paster. Kurse, zemra e semure duhet ti takoj zemres se semure.
 
Un niher kam thy nje zemer dhe nuk ja fali vetes kurr🥶rrike bukur mbi komod🫣

Ajdeni nje kaff nga un ke AlbiMall e keni porosin nga un ,kuponin fiskal merrne ju..ju se ndiheni te lenduR😝
 
Te besosh tek vetja, tek vlerat tua dhe qe kjo do te thote lumturi.
Mesova te dua veten, nepermjet indeferentismit.
E kjo do te thote dashuri, por per veten🥰
 
Hakmarrja me e mire eshte qe ti mesosh vetes se jeta dhe cdo gje qe jetohet ka ciklet e veta.Ashtu sic lind ,ashtu edhe do vdes.Nese e jetove dashurine,mbushi mendjen vetes,qe kaq ishte.Prano cdo fund dhe shiko para.
Jeto,jeto pa ngecuar ne gjerat qe ndodhin ….
 
Hakmarrja me e mire eshte mos pendohesh per asgje.e doje u tall te lendoi te theu zemres ça kryt iku nuk kthehet me. Shih para jeta eshte aq e bukur pse me e mbush me negativitet
 
Top