Çiftet e javes

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Uaaa @Vajza ,cpaskeni qene mii,po cna leni mi beqar,duke ne ciftezu keshtu!? :(
100 here ua kam thene qe une e @Lauri sjemi per cift. :p
Prapee na beni. :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Me ke e paske kryesuar listen thuaaaaj: Une qe nuk bej per keto pune dhe @MrCool qe nuk hyn ne forum 😁
 

Lauri

Anunnak
Mike e dashur Nevertiti
Thënë e kemi dhe më herët
S'di pse vajza e përsëriti..
Çiftoje Nevin me të tjerët

Herën tjetër o ti vajzë
Pa nuse më lerë gjithmonë
Me asnjë të jemë bashkë
Unë rri vetëm në një dhomë
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Mike e dashur Nevertiti
Thënë e kemi dhe më herët
S'di pse vajza e përsëriti..
Çiftoje Nevin me të tjerët

Herën tjetër o ti vajzë
Pa nuse më lerë gjithmonë
Me asnjë të jemë bashkë
Unë rri vetëm në një dhomë
Po të ndrova de. Oaaa sa naze 😝
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Nuk eshte se nuk e pranoj por e du fort si mik e smundem te martohem me te tja shpreh ndjenjat e dashuris
Gjej tjeter shpejt 🤣
A merr MrCool ? :lol:
 
Top